Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Balık Arayanlar

Mesaj Ekle

ofis için balık arıyorum

ofisim için balık arıyorum. genelde insanların dikkatini toplayabilecek türden olurlarsa daha hoş olacağına inanıyorum.bana yardımcı olabilecek arkadaşlar için mail adresii veriyorum. [email protected]

img

memrey

18 yıl 4 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Altın sarısı show boy 3 ad. Erk.sarı prenses takriben 11-13 cm. 2 ad. erk.+dişi yunus takriben 12-14 cm 2 ad. erk.+dişi ahli takriben 12-14 cm hepsine 100 ytl istiyorum. [email protected]

img

barmel

19 yıl 3 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar, ofis için düşündüğünüz akvaryum nasıl birşey, boyutları nedir,yada eğer akvaryum hazırda yoksa nasıl birşey düşünüyorsunuz, eğer 1 m.den buyuk bir akvaryum düşünürseniz 30-35 cm. arası köpek balığı verebilirim size. çok çekici balıklar ama büyük akvaryum olması lazım. düşünürseniz eğer 0505 213 66 90

img

ufuk&ufuk

19 yıl 2 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşım sana cichled tavsiye ederim elimde senin işine yarayacak gerçekten insanların dikkatini çekecek her renkte cichlid var düşünürsen fiyatlarındada yardımcı olurum ama il olarak neredesin

img

discus1453

18 yıl 4 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

telefonum 543 286 41 40 ersin

img

discus1453

18 yıl 4 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

BENDE MALEVİ TÜRÜNDEN HER TÜR BALIK MEVCUTTUR BAYRAMDAN HEMEN SONRA ĞÖRÜŞEBİLİRİZ DIŞARDAN ALICAĞINIZ FİYATLARIN ÇOK ALTINDA BALIKLAR 175YTL YE DAMIZLIK TUNUSLARIMI TAVSİYE EDERİM 9ADET EN GEÇ ÜÇ AY İÇİNDE YAVRU VERMEYE BAŞLARLAR SEYRİDE GÜZELDİR BEN ANKARA BALGATTAYIM ACİLSE BUGÜN ARAYIN KONUŞALIM DAHA UCUZ VE GÜZEL DAMIZLIKLARIMDA VAR YANLIZ ONLAR BİRAZ DAHA SERT BALIKLAR AMA DAHA RENKLİLER DAHA HAREKETLİLERTEL:05384158124

img

cansikintisi24

18 yıl 8 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

BENDE DEW JAPON WAR WE FİYATDA ÇOK UYGUN SİZ NERDESİNİZ?

ofiste eğer fanus falan düşünürseniz ne dev ne cüce orta boy bi japon balığı bakın bende bitane var 10 cm tam fanus için ama büyükse başkada var ciklet falan fiyatları ise 7 ytl [email protected]

Ben de bir koloni snow prenses var 8dişi 2 erkek görünüşlerini istiyorsan http://www.akvaryumkulubu.org/phpbb2/viewtopic.php?t=20323 5YTL tane fiyatı

img

sait1905

19 yıl 3 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende 2 adet pirana var yarı otçul yarı etçil çok güzel ve sağlıklılar boyları 22-24 cm arasındadaır 2 sine 50 ytl istiyorum