Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

kedim sürekli miyavlıyor

daha önce evde kedi beslememiştim.kedim dişi ve 6 aylık falan.yere sürtünüyor ve garip sesler cıkarıyor neden acaba?yardım edermisiniz bana.ya kedim arka ayaklarını sürekli aralıyo hep mırıldanıyo susmuyor acı çekiyor gibi çok üzülüyorum ne olacak.

img

elayzaa

19 yıl 1 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaş kediniz 6 aylık, dişi, yere sürtünüyo, arka ayaklarını sürekli aralıyo, garip sesler çıkarıyor, neden acaba? hem kış aylarındayız! acaba eşmi istiyor he ne dersin? bence bu konuyla bi ilgileniver..

img

hüsnü

18 yıl 6 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kediciğin adet görmeye başlamış bi eş bulsan iyi olur yazık ona

img

melike2

18 yıl 7 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

evet artık bi eş bulma zamanı ama ilk kızgınlığıysa vet. çifleştirmeyin diyo tabi cinsine bağlı bu durum...

img

minikkk

18 yıl 8 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşların hepsinin dediğine katılıyoruum evet yazık hayvana

img

kocatepe_maliye

18 yıl 4 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benim kizim da ayni durumda. 10 aylik ve ilk adeti. ama su anda ciftlestiremem cunku su siralar yavrularla ilgilenebilecek durumda deilim isimden dolayi ve tam onlarin dogumu siralarinda yolculuk var! ama uyuyamiyorum ve uzuluyorum haline yemeden icmeden kesildi. bir asi varmis die duydum bilgisi olan varmi? 3-4 ay koruyomus sanirim.

img

derenk

19 yıl 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba derenk tüm iyi niyetinle yazdığını biliyorum ama söylemiş olduğun aşı hormon ihtiva eden bir aşı ve bu hormon aşıları kanserojen madde içeriyor ve buda hayvanlara zarar veriyor.kediler kızışma dönemlerinde genelde bu şekilde miyavlıyor ve acı çekiyorlar benimde erkek bir tekirim var ve oda bana salça oluyor :) ayağıma yapışıyor galiba en i çözüm kısırlaştırmak gibi gözüküyor veya çiftleştirmek kararı yine siz vereceksiniz

img

meetjoeblack

19 yıl 4 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sen genede vet. git bencee

img

seker_seker

16 yıl 9 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ