Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Yılan Sağlık ve Bakımı

Mesaj Ekle

Yilan ariyorum

Selamlar, ben su anda almanyada yasiyorum. 6. ayda türkiyeye tasinacagim. Burda bir yilana asik oldum. Yilanin ingilizcesi Cornsanake Latincesi Pantherophis guttatus,eskiden Elaphe guttata ydi bu yilan sehirli degil ve güney amerikadan geliyor. Türkiyede bu yilan satiliyormu yoksa satilmiyormu? Ben internetde arastirdim ama hic birsey bulamadim. Siz belki sürüngen satan yerlere girerseniz benim icin sorabilirseniz cok sevinirim. benim e-mail adresim [email protected] benim icin arastirirsaniz lütfen bana haber verin ben cok ama cok sevinirim. Simdiden tesekkür ederim.

img

ardil

18 yıl 4 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

dostum senin aradığın süt yılanı türkiyede ekoparkta ve izmir hayvanat bahçesinde var. bildiğim kadarıyla ve renk çeşidi bir hayli kalabalık izmirde bir arkadaş bu yılanları getiriyor www.surungensevgisi.com dan bu arkadaşa getirtebilirsin adı asil ergenoğlu tel:05354357464 saygılar....

img

gvr1923

19 yıl 5 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam gvr1923 bu yilani satiyolarmi? satiyolarsa ben almak istiyorum ama dedigim gibi 6.ay dan sonra. Senin arkadasin izimir de oturuyor ben istanbulda oturacam o istanbula urayabilirse ben %100 alirim. Arkadasinin e-mail adresi varmi? Ve yilani kac paraya satiyor?

img

ardil

ÖZEL MESAJ

Hee bide ekopark nerde??

img

ardil

ÖZEL MESAJ

www.surungensevgisi.com sayfasi olmuyo.

img

ardil

ÖZEL MESAJ

Ardil bana 0 535 435 74 64 ten ulaşabilirsin.Yada www.surungen.sevgisi.com adresinden koleksiyonumu görebilirsin.Corn snake 2 yada 3 ay içinde gelecek.Fakat senin istediğin formu bilmem gerekiyor.Oketee mi, ghost mu, zig zag mı, striped mi? Bana telefondan ulaşırsan elimden geleni yaparım.

img

asilergenoglu

21 yıl 2 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba asil, biz msn den görüssek olmaz mi? ben senin msn adresini www.surungen.sevgisi.com dan aldim

img

ardil

ÖZEL MESAJ

Asil neden cevap vermiyorsun?

img

ardil

ÖZEL MESAJ

Ardil yanıt vermiştim.Lütfen telefonla ulaşın bana, 0 535 435 74 64

img

asilergenoglu