Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Sürüngen Genel

Mesaj Ekle

İLK OLACAK İNŞ....

Arkadaşlar ewimde sürüngen hayvan beslemek istiyorum daha önce muhabbet kuşu beslemiştim sıkıldım yeni bişiler yapmak istiyorum...Yardım edebilecek arkadaşlar war`sa sevinirim? Açıkcası akrep beslemek istiyorum ewimde ama! Şöyle bi sorun war hiç böyle bişi beslemedim...Nasıl beslenir,ne yer, ne içer ,nerelerde gezer, ortamı warmı, Soğukmu sever, sıcak`mı sever. Bu gibi konularda bana yardım edebilecek arkadaşlar warsa...Veya böyle detaylı anlatabilecek `Link` warsa yazsınlar... Saygılar.

img

king_toy

18 yıl 3 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Caspian Whip Snake ve Green Agama ilanlarıma bakmanı tavsiye ederim eğer beğenirsen seni sürüngen sahibi yapmak beni mutlu eder.

img

ahsabor

18 yıl 8 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hayvanlar canının sıkıldıgı zamn deyıstıre bıleceyın bır araba yada telefon deyıldır.onlarda canlıdır onlarda yasadıkları yerlerden ayrıldıklarında psıkolojılerı zarar gorur onu ıcın ıllakı bır surungen beslemek ıstıyorum demk bence yanlıstır mesela kendıne en yakın buldugun hayvanı alma en ıyıy sıdır mesela benım hem kopeyım hem ıguanam var ben ıguanamı alana kadar cok ugrastım

img

iguana999

20 yıl 1 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

iguana999 irtibata geçebilirmiyiz [email protected] Bir çift leopard geckom war bazı şeyler sormak istiyorum.