Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

Jales `e

Bekire bayıldım.Hatta ekrandan elimi uzatıp bi güzel mıncıklıyıvermek bile istedim.Bir zamanlar bende çok sokak kedisi baktım.Ama artık bakma olanağım kalmadı.Baktığım tüm kedilerimide geceleri kaybettim.Ya sokaklarda araba altında kaldılar sabah ölüsünü bulduk yada ortadan kayboldular.Cins kedi karşıtı diilim ama sokak kedileri bir numaradır.

img

frozen

18 yıl 5 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sağol frozen... ben de sanki ilk defa görmüşüm gibi habire debire mıncıklıyorum zaten:::))) sokak kedisinin yine sokağa dönme ihtimali yüksek oluyor... eğer apartman dairesinde yaşıyorlarsa ve sıklıkla dışarı çıkma şansları yoksa kaçıyorlar.... tabii sokakta dolaşırken de araba altında kalma ya da köpeklerin saldırısına uğrama ihtimalleri fazlalaşıyor... ben apartmanda ama giriş üstünde oturuyorum... balkonumda aşağı sarkan sarmaşık var... kediler de istedikleri zaman bu sarmaşıktan sokağa gidip geliyorlar.... yüksek ykatlarda oturanlar da apartman merdivenlerinden dış kapıya alıştırabilirler... eğer sokak kedisini eve tamamıyle kapatırsanız eninde sonunda fırsatını bulup kaçar.... sevgiler...

img

jales

19 yıl 1 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ