Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

Bu işi iyi bilen kişi cevap versin yavru kediye ne zaman kuru mama verilmeye baslanmalıdır?

acaba yavru kediyi sutten kestiğimde yani doğumdan sonra 5 haftada , hemen kuru mamaya gecimmi???bişi daha soracam acaba yavru kedi sütten kesildikten sonra daha hiç süt verilmeyecekmi??????

img

1905gs

18 yıl 4 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bn de elimde bi yavru büyüttüm 1-,5 ay kadar biberonla süt emdi daha sonra konserve mama vermete başladım konserveye alıştıktan sonra yavaş yavaş kuru mamaya geçtik.ama hemen olmadı tabi konserve mamanın içine kuru koyup karıştırdım zamanla konserve mama miktarını azalttım..kediniz büyüdüğü zaman kdinize bazen süt verebilirsiniz.... saygılar

img

şilacık

19 yıl 8 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

vatani görevimi yaptığım yerdede bi kedi var tüyleri bizim parkedende kalın ve baya sağlıklı bizim etleri yiyor ekmekle besleniyor ve hic bir saglık problemide yok :) buranın soğugundan olması gerekki baya dayanıklı:) bu arada sılacık bayramın mubarek olsun görüsemedik uzun süre:)

img

wolf_alone

19 yıl 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

senin de bayramın mübarek olsun wolf_alone..;)) evet uzun zamandır buraya gelemiyordum çok özlemişim bu siteyi..:))

img

şilacık

19 yıl 8 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ