Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

KÖPEĞİNİZİ GEZDİRİRKEN DUYDUĞUNUZ SAÇMALIKLAR - 9.sayfa

Arkadaşlar köpeğinizi gezdirirken duydugunuz sacmalıkları yazarsanız bence eglenceli olur.bakalım kimin başına ne gelmiş :)

Ben ailemle daha ilk gün köpek aldığımzıda problemler başlamışdı. Komşumuzun köpeği vardı siyah yavru bizde barınakdan tesadüf siyah yavru köpek almışdık. Komşuların 1 hafta içinde Köpeği kaybolmuşdu sonra benim Köpeği görünce yanımıza geldi ve: K=Komşu B=babam K=Siz bizim köpeğimi çaldınız? B=Hayır ne alakası var biz bunu barınakdan aldık daha yeni. K=Bizim Köpek kayboldu dün, sizinkine benziyor siz almış olmayasınız? B=Hayır, öyle birşey bizim aklımızdan bile geçmedi, biz bunu barınakdan aldık, niye sizin Köpeği çalalımki sokakda dolu Köpek var onlardan alırdık. K=Wallah bilemem. B=Sizin Köpek tam siyahdı bizimkinin Karın bölgesi beyaz. K=Boyamış olmayasınız? B=Saçmalıyorsun köpek boynırmı nerde görülmüş öyle şey. Daha sonra Komşu gülerek gitti birdaha gelmedi. Yani bazı insanlar öyle saçma konuşuyorlarki karşısındaki insan gülme krizine giriyor.

img

tayfun1993

15 yıl 1 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadşlar merhaba yeni katldm ben aranıza (: benmde 10 aylık dişi bir rottweilerım war (: bisimde yaşadığımz çok ilginç şeyler oluor. mesela dışarıda gezerken ; _ aha ROTTWAYDIR kaç olm _ anaa ROKFAYLIR olm bu bende de war bundan _ ROTFAYTIR olm görmüonmu Yolda giderken adamın biri önümüze geçer we direk; adam : ROTTRAYDIR .. macar mı ? ben : ROTRAYDIR ? ha ewet macar. A : hmm. biliorm yaa çok besledm ben bunlardan koca kafalı oluo bunlar.Kaç yaşında bu Rottraydır ? B : 10 aylık A : Isırırmı ? B : Isırmaz.. parçalar.. 5 leşi war A : Öylemi .. ben gideym ii günler B : Bu arada ROTRAYDIR diil Rottweiler XD dışarda kızmla beni gören bir kadın ve bir adam yanmzdan geçerken ; Adam : Bismillahirrahmanirrahim,, canawar bu canawar Kadın: aaaaa kıza bak ayol bu köpek taşınırmı hiç korkmuonmu ay şimdiki kızların gözü kara walla Ben : ama bişi yapmaski bu :S _ abi sna bişi diymmi bu beni bile yer

img

beauty35

14 yıl 11 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bir olay daha . apartman yöneticisyle köpeğim yznden kawgalıyız son bir sene içerisinde olan dialoglar Yönetici : köpekmi aldınız ? Ben : ewet Y : cinsi ne B : rottweiler Y : Bu köpek ewde beslenmez icabına bakın B : pardon ama kendi ewimizde besliyoruz size ne Y : ya bism ewe kıl kaçarsa ? gönderin bunu B : gönderemeyiz beğenemiyorsan mahkemeye wer Y : Rahatsız oluyoruz yöneticinin karısı gelr Yöneticinin karısı : karşı apartmandada war bitane onuda attırıcam zaten. git kendine fino al B : Yanına pittbul alıcam bitanede danua [ anlamazlar tabi ] YK : Bu köpek ewde beslenmes bakamassın B : ev benim köpek benim Sanane seni mi gerdi başka birgün kapıya gelrler Y : hawlıyor bu B : ee Y : Rahatsız oluyoruz B : Gece hawlıyormu ? Y : hayr B : Gündüz hawlaması en doğal hakkı o da birkaç sefer newar bunda Y : gündüzde hawlayamaz B : Sen konuşmuyormusun Y : rahatsız oluyoruz B : Sokaktaki köpeklerde gece hawlıyor onlar nolcak Y : istemiyoruz bu köpeği B : Bende sizi istemiyorum nolcak Y : gönder bunu B : Git mahkemeye wer ses ölçümü yaptr çıksın ortaya rahtszlık werip wermediği Y : sen nerden biliosn bunları B : elimde örnek mahkeme kararı war Y : ... geçengün çıkarken asansörden yöneticnin karsı karşımıza çıktı we çığlığı bastı YK : Ay bıktım senn bu köpeğinden apartmanda köpekmi olurmuş apartmana zarar bu köpek B : ne zararını gördnüz köpeğimin ? YK : Ayol korkuyorum B : o sizin sorununuz Kadın bana bağırınca benm kız haliyle huysuzladı biraz kadn korkudan asansöre girdi kafasını çıkararak konuşuo XD YK : Tabi senn sorunun diil B : Elbette benm sorunum diil.Benm köpeğim size birşey yapmadğı halde korkuyorsanız o sizin sorununuzdur YK : Şu köpek seni ısırıwersede atıwersen şunu apartmandan B : O beni ısırmaz sen kafanı yorma o senn gibileri ısırır emin ol YK : hawlıoda bu . B : Senn kadar hawlamıo :P XD Kadın delrir XD

img

beauty35

14 yıl 11 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bi tane de ben yazayam dedim yavru(4 aylık) kangal kırması var gezdirirken : çık ölmaz öle bu köpek gezdirilmez insan yüzü görmesin karanlıktra dursun kulaklarını kess sevme gezdirme el deyme yalak olur el deydikten sonra o köpeği sal gitsin bşy yaramaz saçmalıklar nerdeyse her gün basıma geliyo

img

tunahan81

14 yıl 11 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ