Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Balık Arayanlar

Mesaj Ekle

Black Calvus

Damızlık ve yavru black calvus arıoyrum. mümkünse resimli. [email protected] dan yazışabiliriz.

img

falco

20 yıl 10 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

güncellenmiştir.

img

falco

ÖZEL MESAJ

Merhabalar, Elimde dişi 4.5cm erkek 7cm olmak üzere eş black cameron calvus var... 80 YTL`ye pazarlıksız satıyorum... Resim yok, balıklar Maltepe`de gelip görebilirsiniz... E-mail: [email protected] MSN: [email protected]

img

macrops

18 yıl 11 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ARKADAŞIM SİZE GEÇENLERDE MAİL ATTIM TALİP OLDUĞUMU BELİRTTİM VE FİYATTA KOLAYLIK İSTEDİM.SON FİYAT DEDİNİZ PAZARLIKSIZ 100 YTL İDİ.ŞİMDİ TEKRAR İLANIMA CVP YAZIP PAZARLIKSIZ 80 YTL YAZMIŞSINIZ.YANİ ŞİMDİ 2 HAFTA SONRA PAZARLIKSIZ 60 YTL Mİ OLACAK.MADEM İNDİRİM YAPACAKTINIZ O ZAMAN NİÇİN 100 YTL DE DİRETTİNİZ. İSTANBULDAN YENİ DÖNDÜM.BENCE İNSANLAR BİRAZ TUTARLI OLMALI. HAYIRLI SATIŞLAR...

img

falco

ÖZEL MESAJ

2 hafta öncesi ile şu gün arasında olan bitenleri kimse bilemez... Akvaryumuma başka türler alacagım o yüzden bu fiyata indirdim... Yani aciliyetten... İki haftada bir 20 YTL düşecek diye birşey sözkonusu degil...

img

macrops

18 yıl 11 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sanırım memlekette black calvus kalmamış :(

img

falco

ÖZEL MESAJ

arkadaşım bende 3 tane var.cinsiyetlerini bilmiyorum eger istersen msn den görüşelim.resimleride var gösterebilirim.hoşçakal [email protected]

img

voyager_71

18 yıl 5 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

HALA ARIYORUM :(

img

falco

ÖZEL MESAJ

arkadaşım [email protected] a gel.resimleride var.

img

voyager_71

18 yıl 5 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

voyager sizinle msn de yazıştık resimlerini yolladın. ama erzurumdasın nakliye konusunu çözemedim. yoksa balıklarınıza talibim biliyorsunuz.Saygılar...

img

falco

ÖZEL MESAJ