Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Yılan Sağlık ve Bakımı

Mesaj Ekle

ball pitonumu satıyorum...

arkadaşlar bazı özel sebeplerden dolayı(kız arkadaş ve aile) ball pitonumu satıyorum.gayet sağlıklı ve cana yakındır..asil ergenoğlundan aldım yılanı bilgi sorabilirsiniz asile..ilgilenenler..mail atabilir..izmirli alıcı olması önemle duyurulur..fotoğrafı vardır.. [email protected] saygılar

img

baykus1018

18 yıl 7 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

dostum merhaba senin bu dost erkekti değilmi kaça satıyorsun onu merak ettim..aslında ben almak istiyorum ama benim kızla bebaber yaşayabilirmi onuda bilmiyorum ikinci birtetaryumuda koyacak yerim yok..

img

gvr1923

19 yıl 4 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

gvr1923 valla fiyat olarak pek bişe düşünmedim iyi bakabilecek birine vermek istiyorum..amacım benim ticari bi olay değil.iyi bakabileceksen ve kaç para verebileceksen açık yüreklilikle söle.anlaşabilirsek alırsın..evet asil bana erkek olarak vermişti.ben açıkcası cinsiyetine nasıl bakıldığını bilmiyorum.asil erkek dediğine göre erkektir...saygılar

img

baykus1018

18 yıl 7 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm baykus1018...yılan beslemek istiyorum fakat bu konuda deneyimim yok bna bilgi ve ucret konusunda biraz yardım edebilrsen yılanını satın alabilrim... mailim: [email protected] msn:[email protected]

img

sguitarist

18 yıl 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ARKADASIM TAM ADAMINI BULDUN EGER BASKASINA VERMEDİYSEN BEN SEVE SEVE ALIRIM COK IYI BAKABILECEGIMDEN EMIN OL

img

pythonst

17 yıl 9 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ