Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Yılan Sağlık ve Bakımı

Mesaj Ekle

kafkas engereği

3 sene önce yusufelinde teke avında yakalattığım kafkas engereğine artık bakamıyorum ege üniversitesine götürdüm almadılar.çok dikkat edin bu hayvan bayağı zehirli.

selam caltan, ege ünv si nasıl almadı ? verecek birisini arıyorsan ben alabilirim : [email protected]

slm snakehunter ege üniversitesi almadı değil canlı alamayız dediler öldürüp sergiliyceklermiş.hayvanı sağın dedim inceleyin dedim yok! heriflerin hiç bişeyden haberi yok herifler kutunun içine elini sokmaya kalktı:)))))bide zehirlimi diye sordu soktuktan sonra! üçgen kafaya baksana sarı kuşaklara baksana dedim tık yok.hayvanat bahçesi istio gelip bakıcaklar olmazssa sana veririm selamlar

sen kafkas engereği götürdünde almadılar hı. valla kime götürdün bunu desem ayıp etmiş olamam sanırım. 9 eylülü dene bide . kaparlar bu hayvanı ne almaması.

img

vipera

19 yıl 10 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

dostum yılanı hala alan olmadıysa A.Menderes üniversitesi biyoloji bölümü hayvana talip. biyoloji topluluğu altında kurulan herpatoloji kolu bakımını üslenecek. şu an engerekler üzerinde devam eden ciddi çalışmaları var. cevabını bekliyoruz.

img

vipera

ÖZEL MESAJ

arkadaşım yılanı ben alabilirm.Atatürk Üni.Biyoloji Kulubü talip.Kulüp başkanı olarak yılanı almak için teklif [email protected]

img

stimbull

18 yıl 3 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm stimbull valla yılan gitmiş. şansına küs. meslektasım olmasan aynı talebin için sana kızabilirdim. ama ben caltana bir kaç soru sorcam bu yılanı tam olarak nertede yakaladın.? kaç yıldır sende? kış uykusuna yatırıyormuydun? neyle ve ne sıklıkta besliyordun? yakaladığındaki ve şu andaki, boyu ne? nasıl bir ortamda barındırıyordun.? hangi şehirdesin? adamım bu sorularımı cevaplarsan sevinecem bide kafkas engereği olduğuna eminmisin? saygılarımla vipera....

img

vipera

ÖZEL MESAJ