Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanarya

Mesaj Ekle

VAHSI SALDIRGAN ETOBUR KANARYA

merhabalar ilk aldigimizda kanarya normaldi isanlardan kaciyordu , korkak yemle besleniyoedu , arada acib odada ucmasina dagitmasina izin veriyorduk daha sonra odada gezmesine daha cok musade etdik odada ucsada insanlara yakklasmiyordu korkuyordu bigun kanaryanin ucmadigini ustune gitsek bile halsiz oldugunu gorduk elimizi uzatdigimizda elimize zipliyor halsiz duruyiirdu . bu durum 1 hefta gibi surdu daha sonra ucmaya basladi ama bize de alisdi hal hazirda kafama kondu )) o kadar alisdik ki kafaya konma uzaktan cagirildiginda parmaga konuyor sabahlari kulagimi isirib beni uyandiriyor kafesin kapisini hic kapatmamaya basladim istediyi gibi odada deyil tu evde dolasabiliyor .nerdeyse 2 ay boyle son bi haftadir qaqasi sert isirmaya basladi kulagimi isirdiginda aciyiyor . parmak tirnak kenari etimi koparib yediyini gordum .2 gun once sofrada tavuk etine kondu bikez tadddi daha sonra ne zaman yemek yesek yemeyi azigizdan alib kaciyor tavuk eti verince hemen yiyor . sorum vahsi kanarya bile et yemiyorken bizim kanarye niye et yiyor ola bilir ?

img

NAZIMAZERU

6 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben artik mecburiyyetden geceleri kafese aliyorum cunki uyudugum zaman gozume saldirmasindan korkuyorum

img

NAZIMAZERU

6 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ