Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tarantula Bakımı

Mesaj Ekle

Tarantula veya Akrep arıyorum

Ciddi anlamda tarantula veya akrep arıyorum,yaşadığım yerde pet shoplarda bulmam mümkün olmadı.Online alabileceğim bir yer varmı? Tarantulasını satmak isteyen varmı?Satan arkadaşlar cins cibiliyet bildirirse sevinirim. Tercihim Mexican Redknee/dişi 0 555 3954970 www.piranhanet.com

img

keremcumali

19 yıl 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

150 ytlye akwaryumla birlikte weriyorm kargo benden adresim beni7bitirdi__@hotm....

img

pltezg

17 yıl üyedir.

ÖZEL MESAJ

kardeş tarantula değilde akrep istediğin kadar gönderebilirim sana.05446678839 [email protected]

img

mario6970

17 yıl 11 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

MARİO6970 BEN AKREP ALMAK İSTİYORUM. [email protected] adim burak

img

burak_06

16 yıl 7 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Osman uzun zamandır bende arıom ama bulamadm.Yollarsan sevinirim. [email protected] ist/4 levent

img

ilker__007

16 yıl 5 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

pltezg senin tarantulalar konusunda ne kadar cahil olduğun belli tarantula beslendiği yer akvaryum değil teraryumdur teraryumla beraber 150 tl diyen arkadaşda sling mi adult mu subadultmu juvenile mi belirtmen lazım ... soru cevap için [email protected]

img

chestercb

14 yıl 11 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Elimde arizona bark scorpion mevcuttur . ilgilenen arkadaslara gönderebilirim . irtibat adresi [email protected]

img

dag0n

14 yıl 11 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

:D şanslıyım sanırım bahçemde akrepten bol bişey yok :D

img

paticiijlal

14 yıl 6 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

akrepalamkisterim fiyatlar nasıl bilgilendirimisiniz

mario6970 yazdı :
kardeş tarantula değilde akrep istediğin kadar gönderebilirim sana.05446678839 [email protected]

img

volkanbozkurt99

9 yıl 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ