Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Yılan Sağlık ve Bakımı

Mesaj Ekle

yaa ben yılan istiyorum

merabalar ben istanbulda yaşıyorum yılan almak istiyorum fakat genel bi bilgiye ihtiyacım var.nerden almam,bakımı,parası,ve dğer şeyler hakkında beni bilgilendiriseniz çok sevinirim=)

img

ananas

18 yıl 3 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ananas öncelikle hangi tür bir yılan besleyeceğine karar ver ve bu kararı verirken hayvana sağlayacağın ortamı, ne kadar büyüyebileceğini ve ona nasıl imkanlar sunabileceğini düşün daha sonra yılanını seç hangi yılanı beslemek istiyorsan ona göre sana bilgi verebilirim mail [email protected] saygılar

img

ahsabor

18 yıl 9 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ananas yılan beslemek icin once cok iii dusun yani kedi kopege benzemez bu pet,ayrıca ne cins beslemek istiosun ahsaborun dedigi gibi ne gibi imkanlar verebilriisin bu pete aldıgın zaman aileden biri gibi bakmak zorundasın yani o senin en iii dostun olacak yeni baslamak istiosanda piton siniflarını secebilirsin

yaa teşekkürlerde son bişey daa sorucam e bu kuş gibi heryerde satılan bi varlık olmadığından bana nerden temin edebileceğim yada nerden hakkında doru bilgi alabileceğim konusundada yardımcı olursanız ananas çok sevinicek=)

img

ananas

18 yıl 3 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm [email protected] msne eklersen bu konuda uzun uzun konusabılırs cunku bu ıs ole bı msjda anlatılcak bısı degıl ben sık sık onlıune olabılıyorum yardımcı olmaya calısırım gorusmek uzere...