Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Sürüngen Genel

Mesaj Ekle

Yavru Aslan

Merhaba arkadaşlar,bu sitede eskilerden beri takıldığımdan burda egzotik hayvanları kolaylıkla temin edebilecek arkadaşlar olduğunu tahmin ediyorum.Yeni yapılan evimde beslemek üzere bir ``büyük kedi``almayı planlıyorum.Ancak nereden ve ne şekilde ulaşabileceğim hakkında henüz bir araştırma yapmadım ve burdan başlamayı uygun buldum.``Büyük Kedi`` derken aslan,leopar,puma ve kaplan.Aslanların kaplanlara nazaran daha kolay ehlileştiklerini duymuştum.Çocukluğumda bir aile dostumuz özel mülkünde 2 aslan ve 1 de kaplan besliyordu.Ama kendisi rahmetli oldu ve hayvanların akıbeti hakkında hiçbir bilgim yok.Yukarıda bahsettiğim hayvanların yavru olarak(en fazla 1 aylık)fiyatlarını ve nereden temin edebileceğim konusunda bana yardımcı olabilecek dostlarımı sevgiyle selamlarım...yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

img

blueshark

19 yıl 6 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadasım aslan beslemek kedi beslemeye benzemez bunu soliim ama kafana taktıysan ve MADDİ DURUMUN COK İYİ ise getiririm mailini bekliorum [email protected]

İstanbul Maltepe`deki Petcity yasal yollarla vahşi hayvanları ithal etmekte.

img

onur

20 yıl 8 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sana kolay gelsin arakdasım onun bakımı dusundugunden zor bir durum en azından yanına yaklasmak iştesen bile karnın tok olması keyfinin yerinde olmasını bilmeni işterim ve ona bir sporcuların agır calışma toplarından alırsan eğleniceğini goreceksin ama bu konu hakkında baya bir deneyim gerekmektedir bence green piton ondan coooook daha emniyetli bir hayvan gozunun korkması için soylemiyorum az biraz bilgim var bu konularda ve yapıcagın bu iş için cok ciddi olmalısın cunku bu hayvanı satamazsın he diyince basına kalma riskide var gidipte vurmakta öldürmekte insanlık dısı sonuçta karnı aç oldugunda bile huysuzlanan bir kişiliktir bunları unutma bensana en iyi si msn verim [email protected] buradan bana ulaşırsan yardımcı olabilileceğimi umuyorum. . . saygılarımla. . .

img

xcvxc

19 yıl 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ