Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

kımseye guvenmeyııın

gecen gunlerde bır tanıdık kedısını ıyı bır hayvan otelıne bıraktı..sonuc bır suru gereksız ığne we tedavi.hesabı kabartmak ıcın yapılan bır yığın müdehale..kedı sahıbı bu durumu ancak kedı oldukten sonra otopsı sonucu anladı..yorum sızın bu konuda kıseye guvenmeyın!!

img

rachell

18 yıl 3 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Haklısınız ama içlerinde çok iyileri var. Ben veteriner Hekimlerimden çok memnunum. Onları tanıdığım için kendimi ve kedimi şanslı olarak adlandırıyorum.

img

ivrindi

18 yıl 3 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

RACHELL SENİ HAKLI BULUYORUM MAALESEF ARTNIYETLİ VE AKLI SADECE PARA KAZANMAK OLAN BİR SÜRÜ VETERİNER MEVCUT. ALLAH İŞİMİZİ RAST GETİRE , AMA BUNLARLA UŞRAŞMAKTA BOYNUMUZUN BORCU OLSA GEREK...

benim kedim hastalandığında beş hafta boyunca vete gitmiştik her sabah bırakıp akşam alıyordum sonuç ne mi oldu kedinizin bişeyi yok dedi sadece kapris yapıyormuş ondan yemiyormuş ben de güvendim ve inandım kedim ölene kadar öldüğündeyse insanlar ölüyor büyütmeyin dedi bana otopsi yapıldığında midesinde adezyon çıktı ve bu arada benden dünya kadar para almıştı zaten bu veterinerin adı mehmet fatih toprak dikkatinize ! gerçi ben onun kasaplık yapsa daha başarılı olacağını düşünüyorum ama neyse

img

gmz

18 yıl 4 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ben kizimi her yere yanimda götürüyorum. Özel bir tasima kutusu yaptim (pet shoplarda pahali oluyor, plastik bir piknik sepeti biraz modifikasyonla, harika bir tasima cantasi oldu. Entegre devre ile calisan havalandirmasi filan da var) Bence bu hayvanciklari hele kedilerimizi otellere birakmak, onlari fazlasiyla üzer zaten. Yani onlarin istedigi aslinda sadece iyi mama, rahat yatak degil, onlar bizi istiyorlar, bizim yanimizda mutlu oluyorlar, tabii biz de onlarin.

img

tuvay

19 yıl 7 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ