Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

yardım lütfen

gmz bana yardım edersen sevinirim . kediyi annemden gizli almayı düşünüyorum aldıktan sonra bişey diyemez yada benide kediyle birlikte kapı dışarı eder.senin bildiğin güvenilir pet shoplar var mı ben 1 aylık beyaz ve mavi gözlü bi iran kedisi istiyorum. nerden alıcam bilmiyorum . yattığım oda da bulunması sağlık açısından sakıncalı olur mu acaba . bide evde koku yapar mı benim annem çok titizdir bunları bilmem lazım

img

fulya20

18 yıl 9 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam fulya güvendğim ve bildiğim bi yer var sana kedi alabileceğimiz burası bir pet shop değil bir veteriner kliniği ablam ve ben kedilerimizi oradan almıştık çok sağlıklı ve sevimliler...üstelik pet shoplardan çok daha ucuza ve sağlıklı kedier var orada eğer istanbul`da yaşıyorsan sana özelden adresini verebilirim kedini aldıktan sonra aşılarını ve kontrollerini yaptırdığın sürece sağlık açısından pek bi sorun olmaz aynı odada kalmanız zaten kedi üç aylık olana kadar onun hastalığı sana bulaşmaz. ben şimdiye kadar zaten sahibinden ayrı uyuyan bi kedi görmedim:) erkek kedilerde kokulu idrar gibi bi sorun var bu özellikle çiftleşme zamanlarında artıyor. ben kesinlikle dişi kedi tavsiye ederim çok daha cana yakın oluyorlar ve kendi kendilerini temizlemek konusunda erkeklerden daha titizler. annenden gizli almak konusuna gelince;bu ne kadar doğru olur bilmiyorum.onu eve alıp sonra pet shopa geri vermek ya da başka birine vermek zorunda kalırsan kedicik çok üzülecektir. iyice düşün sevgiler:)

img

gmz

18 yıl 4 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ