Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

kedi beslemek

kedi beslemek için annemi nasıl ikna edbilirm. kedileri çok seviyorum ama annemi bi türlü ikna edemiyorum. kesinlikle istemiyo. bu yüzden inat ettim 1 hafta konuşmadım annemle ama nafile...ya rdım edermisiniz. önerileriniz neler...

img

fulya20

18 yıl 9 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Yardım edebilirmiyizz. Önce annenizin neden kedi stemediğini öğrenin sevmiyormu,alerjisimi vae yoksa pislik yapar diyemi istemiyor ona göre çare aramalıyız..

img

böcük26

18 yıl 4 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

alerjisi falan yok. öncelikle korktuğu için istemiyor küçücük hayvanın ona bişey yapamayacağını anlamıyor. sonra tüy döker etrafı kirletir gibi sebepler söylüyo ikna edemiyorum...

img

fulya20

18 yıl 9 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam.aynı sorunu bende yaşadım.ve şu an bir kedi ve 5 yavrusu bizimle yaşıyor.tabi yavruları anne sütününü aldıktan sonra isteyenlere vereceğim.ama anneleri benimle kalacak.benim babam istemiyordu.duygu sömürüsüyle ben sorunu çözdüm.çok kar yağdığı zaman aldım.yaralıydı,açtı.eve getirdim.aileme iyileştirip öyle bırakacağım dedim.iyileştirdim .bu sefer hamile olduğunu öğrendik.bebekleri olsun öyle göndereceğim dedim.tabi bu süre içinde herkes kızıma çok alıştı.ve yavruları vermek koşuluyla annenin kalması konusunda ikna ettim.tabi aileden birinin destek vermesi de önemli.babamın ikna olmasında kardeşim ve annemin de rolü büyük oldu.umarım siz de ikna edersiniz.

img

caremela

18 yıl 2 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ