Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

napoitan sahipleri..........................

napolitan sahibi dostlar;Türkiyede az bulunannapilerimiz hakkında bilgi alışverişinde bulunmaya ne dersiniz?

merhaba bu iyi oldu işte benim de bilgi alışverişinde bulunmaya özellikle bu aralar ihtiyacım var konuşalım

img

pilars

18 yıl 6 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb benim kızım 7 aylık napolitan aslında benimde pek bilgili oluğum söylenemez ama internetten fazlasıyla araştırıyorum bu aralar acaba sizinkide dik kafalımı?grş[email protected]

merhaba anlayamadım nasıl şeklen sormadığını umuyorum kişilik olarak evet hemde fazlasıyla ayrıca benim oğlum biraz hiperaktif Burada bizden başka napolitan ı olan yokmu yani sen kıza nerde bakıyorsun?

img

pilars

ÖZEL MESAJ

ben huy olarak sormuştum çok dik kafalı da benimki ayrıca seninki gibi hiperaktif ama anladığım kadarıyla sen de evde bakıyormuşsun bence o yüzden bizimkiler enerjilerini atamıyor,enerjilerini bize ve eve harcıyorlar.bu sitedebizden başka bulamadım ama izmir debildiğim bi tane napolitan sahibi var(sanırım sende izmir de yaşıyorsun)...

benim bildiğim izmirde benimki hariç 6 tane var ben iki tanesini bizzat kendim gördüm ikiside malesef dişiydi ve benimkinden oldukça farklıydı sen nerdesin ya sana mail atıcaktım ama sanki buradan daha kolay oluyormuş gibi bana bi ara remini gönder

img

pilars

ÖZEL MESAJ

benimki de dişi maalesef! dişi.erkeklerinsanırım yanakları daha sarkık oluyor o yüzden farklı gelmiştir.ben istanbuldayım.bana da buradan daha zor geliyor yazdıklarım hemen geçmiyor [email protected] amail atarsan sana napimin resmini gönderebilirim.grşrz...

şimdi sıra sende bana ufaklığın bir resmini gönder ve tuvalet sorununu hiç dert etme birkaç ay sonra bunlar bitecek

img

pilars

ÖZEL MESAJ

Merhaba arkadaşlar........ 1.5 yaşında tam hazır bi erkek napolitan mastifim var ... ACİL DİŞİ EŞ ARIYORUM... Köpeğim safkan olup tüm aşıları tamdır.... kimliği vardır... bildik bir anne babadan gelme...safkan... İzmirde bulunuyor... [email protected]

img

bornovali

16 yıl 6 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

ARKADAŞLAR BEN ASLINDA DOGOCUYUM AMA 3 DİŞİ 1 ERKEK ÇOK GÜZEL SAF DOGOLARIM VAR GEÇEN HAFTA BİR ARKADAŞIM MUĞLA EMMİYET MENSUBU KENDİSİ BANA YURT DIŞINDAN YAVRUYKEN GETİRTTİĞİ SAF ÇOK GÜZEL NAPOLİTAN MASTİF HEDİYE ETTİ 1.5 YAŞINDA EKLEYE BİLİRSEM RESİMLERİNİ EKLEYECEĞİM