Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Amerika Ciklet Balıkları

Mesaj Ekle

zebra hı?

zebranın boyu 2-3 cm mi? ben yanlış anladım herhalde!!! o boyda balığın erkek veya dişi olduğunu zor anlarsınız:-(0 hem yumurta falan alamassın o boyda...

img

frontozo

18 yıl 11 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam 3-4 aylıkken cinsel olgunluğa erişirler 4-5cm boyundayken yavru dökebilirler ortalama en büyük boyu 10 cm kadar çıkar

img

deepfıshıng48

18 yıl 10 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

evet dogru 4 -5 aylıkken boyları zaten 4 cm filan oluyor ve yavruda alınması mümkün

img

ıron_dog

19 yıl 11 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar benimde bir sorum olacak ben sadece meraktan eş olarak mavi zebra aldım ve sürekli yavruluyorlar yanlız benim akvaryumum küçük (50cm) yanlarına dikkat çekici renkleri güzelolan hangi ciklit türünü kayarsam sorun olmaz çünkü alacağım diğer eşlerle aralarında bir sorun olmasın istiyorum kaş yapacam derken göz çıkarmak olmaz yani mavi zebralarında huzurunu bozmak istemiyorum önerileriniz varmı ? :))

img

aliverovic

18 yıl 5 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

üretim yapıyorsan balıklarınyanına hiç bi balık koyma zaten erkek balık hiç birini yaklaştırmaz ve diğer balıkları bi köşede sıkıştırır yüz melerine izin vermez bu doğal iç güdüdür ayrıca alacağın balıklar kuyruk ve yüz geçlerinde bozulmalar göre bilirsin

img

diamond

19 yıl 10 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ