Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

köpek almak istiyorum. yardım!

şimdi arkadaşlar öncelikle foruma yeni üye oldum inşallah aranızdan bilgi insanlardan bişeyler kapabilirim... benim sorum şöyle... haziran başı gibi köpek almak istiyorum... köpek geceleri evde kalacak odamda... yani uyatıya kalma kısmı... ama geriye kalan tüm gündüz vakti bahçe de olacak benim de bulundğum yerde... (kendi büromuz zemin kat önü bahçeli) dolaştırma konusunda sıkıntım olmaz zaten ben kendimde yürümeyi dolaşmayı çok seven bi insanım... ilgi özen gibi konulardada kendime güvenim tam.. benim sorunum köpek sçeimiyle ilgili... geceleri de olsa evde kalacağından tüy problemi olabildiğince az olan bir köpek istiorum..yine aynı şekilde çok havlamayan olması da benim açımdan iyi olur... ufak tefek bi ırkta istemiorum... staffordshire bull terrier diyenler oldu.. rottweilerdiyenler oldu... aklımda 3. seçenek de labrador... ama köpeğin biraz guard özelliği de olmasını istiyorum... fikirleriniz önerilieriniz tavsiyeleriniz...?

img

cliogt

18 yıl 1 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrblar öncelikle hoşgeldin... bende napoliten mastiff var.kesinlikle havlama sorunu yok tüyleri de kısa olduğu için az dökülüyor ayrıca büyük ve mükemmel bir guard ben araştır derim sana kolay gelsin...

img

napi

18 yıl 1 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

meraba eger düsünürsen benim cockerimin yavruları oldu.2 aylıklar henüz.Ama sütten kesildiler.05555518478 den görüsebiliriz.

img

peynir44

18 yıl 1 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben rott düşünüorum esasında sağol ilgilendiğin için sanırım rott alacam...

img

cliogt

ÖZEL MESAJ

ben de rott var dün dogurdu öncelikle sunu söliim bi yasına kadar 225 mt2lik evde baktım sora ben baska yere tasındım bahceli o da benle geldi ve ben bi kere havladıgını hatırlamıyorum ama enerjisini harcamadıgı zaman asabileşio eger istersen sana ii bi fiyata veririm [email protected] bana burdan ulasabilirsin fotolarını da yollarım

img

astricious

18 yıl 3 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

saol teklif için yanlızşu an almam için erken... mayıs sonundan evvel alamayacağım...

img

cliogt

ÖZEL MESAJ

alman kurdu tavsiye ederim esasında rotwillerlar diğer adamlara saldırıo

img

alpayuzun

17 yıl 11 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb arkadaş diğer arkadaşların tavsiye ettiği cinsler de mükemmmel köpekler ama bence dogo argentino düşün derim.ben evimde bakımıyorum şuan 11 aylık oldu ve sitede oturuyorum şu ana kadar hiçbir şikayet gelmedi havlaması ile ilgili ..diğer köpekler gibi boş yere havlayan bir cins değil ve seninde istediğin gibi büğük ırk ..tedaylı bilgi için http://argentinodogo.sitemynet.com adresine bakabilirsin...

img

dogodogo

18 yıl 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sevgili Hayvan Severler !www.argenindogo.com/forum sayfamız açılmıştır, Sizlerden ricamız tüm Hayvan Severlerin sitemize uğraması ve sitemiz içinde olmasını veya olmamasını arzu istediğiniz her türlü konu ve konuları bizlere yardımcı olarak herkese faydalı olmasını sağlamanız.Amacımız sadece üye toplamak değil, sizin ve sizin gibi ortak sorunları olan herkesin merak ettiği soru ve sorunlarına eğilmek yardımcı olmaktır.Biliyorsunuzki bir çok ırk gibi Argentino Dogoda Türkiyede bazı insanların bilinçsizce sadece ticari kaygısı yüzünden diğer ırkların düştüğü akibete uğramıştır.Şu an dünyada bazı ırklar yasaklanmış olup bu ırklar arasına hiç bir şekilde bir sorun yaratmadığı halde Argentin Dogo`da nasibini alıp bu ırkların arasına eklenmiştir.Sizlerin sayesinde diğer hayvan severleri uyaralım ve bir aile düzeni içerisinde bu site altında bu tip konulara ağırlık vererek mağdur olanların aynı durumuna düşmemelerini sağlayalım. Sizlerin arasında`da ırk hatalı Argentino Dogo sahibi olan Hayvan Severleri uyararak bizler gibi deneyimli ve tecrübeli insanlardan bilgi almadan yanlış yönlere sapmamalarını ,elimizden geldiği kadar yardım etmeye çalışalım.Türkiye artık Balkanların ırk hatalı köpek çöplüğü konumuna gelmiştir.lütfen sizlerde bu tip konulara yardımcı olarak bir nebzede olsa insanların bilinçlenmesine ve zarar görmemesine yardımda bulunmanızı rica edeceğim. nerden ve nasıl ve hangi şartlarda Köpek alınır!aradığımız Irklar hangi kalitede ve hangi Standartlara haiz olmalıdır?nasıl yavru bakılır,Eğitim nedir,nasıl sağlanır.Beslenme ve buna benzer bir çok konuda sizlere bilgi ve danışmanlık yapmak üzere sitemizin forum panellerinde buluşalım. şimdiden ilgi ve alakanıza teşekkür eder,Hepinize Sağlıklı Ve Huzur dolu Günler Dilerim.Altan İYİN

img

argentinedogo

16 yıl 4 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar..ben size yardımcı olabilirim,elimizde her tür bulunmakta.. [email protected] 0554 749 32 32 Melih Çevik

img

izmirpetmarket

15 yıl 11 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ