Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

kedi kısırlaştırma merkezleri

selamlar kedilerimi kısırlaştırmak istiyorum ama kime ve nereye güvenecegimi bilemiyorum. istanbul anadolu yakasinda güvenilir bir yer bilen varsa yardimci olabilir mi acaba? simdiden tesekkürler.

img

auryn

18 yıl 6 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ist. anadolu yakasnda bircok güvendigim vet var.. genellikle kazasker,kozyatagi,tüccarbasi civarndalar.. kesin kararliysaniz size tel.no.lar veririm,arayip görüsursunuz..önceligi atalay vet.klingine veriyorm.. 3620272..hijyen,sevgi ve ilgi ve bilgi..hepsi var.

img

teyzecik

18 yıl 1 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sn. teyzecik, öneriniz icin te$ekkür ederim. en kisa sürede arayacagim önerdiginiz veterineri.

img

auryn

18 yıl 6 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

eğer kedinizi kısırlaştırmadıysanız, haydarpaşa veterinerlik fakültesine götürün. özel de olsa çou yer para almak için hayvanı çok hırpalıor. 2 yıl önce kedimi kısırlaştırdım. 40 milyondu. 1cm bile yoktu yarası ve 2 günde kalktı ayağa. birini geçen yıl özelde yaptırdım 5gün hayvan yerinden kalkamadı ve 3cm kadar bir yer açmışlardı.

img

booo_

17 yıl 11 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sevgili boOo_ ,kedilerin cinsiyeti de açılan yarada etkili oluyor.. mesela dişi kedilerde daha geniş oluyo yara...erkeklerde 1cm kadar... ayrıca erkeklerhemen iyileşse de dişiler 5 -6 gün istirahat ediyto...

img

sertabmania

18 yıl 9 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

iki kedimde dişiydi. birinin yarası 1 cm kadarken dierinin 3cm kadardı yarası. ayrıca birinin dikişleri baırsaktı kendi döküldü, dier özelde yaptırdıımız kapatıp arasına bi de gazlı bez koymuşlardı ve hergün pansuman gerekti:(

img

booo_

17 yıl 11 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ