Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

satılık ispenç horozlar ve tavuklar

selam elimde çok güzel ve renkli ispençlerim var. tavuklar ve horozlar mevcut izmir den telf: 0532 223 03 87 mail: [email protected]

img

kdrkskn

17 yıl 11 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

isteyene foto gönderebilirim

img

kdrkskn

ÖZEL MESAJ

ben kuluçkaya yatırmak için tavuk istiyorum fiyat ve resim yollarsan sevinirim [email protected]

img

gemici

17 yıl 10 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

gemici arkadaşım.tavukların fiatı 20 ytl`den başlıyor.tavuğuna göre değişiyor.eğer ilgilenirsen cevap yaz foto göndereyim.bunun yanında izmir dışına gönderemem.çünki kargo ve otobüsler almıyorlar.

img

kdrkskn

ÖZEL MESAJ

selam ispenç almak istiyorum fotoğraf ve fiyatlarını gönderirsen sevinirim. email : [email protected]

img

safari43

17 yıl 10 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sevgili safari43 arkadaşım.bana çarşamba günüde mail göndermişsin. sana fotoları göndermeye çalıştım fakat senin basdemir mail adresinde bir sorun olabilir.çünki sana gönderdiğim mesajlar gönderilemiyor fakat seninle birlikte birkaç kişiye daha gönderdim onlar mesajları ve fotoları almışlar.istersen başka bir mail adresin varsa onu ver oraya göndereyim.buğünde göndermek istedim fakat bugünde gitmedi bilgin olsun selamlar

img

kdrkskn

ÖZEL MESAJ

abi mail adresim doğru ama tekrar dene yine yollayamassan [email protected] adresine de gönderebilirsin. selamlar

img

safari43

17 yıl 10 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

foto ve fiyatları yollarsan [email protected]

img

atenam_26

17 yıl 9 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşım verdiğin cep numarasını aradım başka bir arkadaş cıktı.ben izmir bornovada oturuyorum.2 tane ispenç tavuk almak istiyorum.renkli ve yumurtlayan cins.yarın müsaitsen görüşelim.sen tanesi 20 ytl den başlıyor demişsin.ben tanesini 25 ytl den alabilirim.ayrıca elinde yumurta tavugu yarkası olursa onlardanda alırım.cep numaram 0543 5969374 ismim sezer çetin

kdrkskn yazdı :
selam elimde çok güzel ve renkli ispençlerim var. tavuklar ve horozlar mevcut izmir den telf: 0532 223 03 87 mail: [email protected]

img

soundstroke

11 yıl 4 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

meraba ben satın almak istiyorum bana foto gönderirmisin tel 05454968107 e-mail [email protected] 

kdrkskn yazdı :
isteyene foto gönderebilirim

bendede bir brahma kırması horoz var 2+1 taka edelim mi

img

takatuka

5 yıl 7 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ