Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Yılan Sağlık ve Bakımı

Mesaj Ekle

Asya Pitonu

Merhaba arkadaşlar. Ben tek kelime ile hayvan delisi bir bayanım. Evimde nerdeyse her cins hayvan var. Şimdi de bir yılan almayı düşünüyorum. Çok güzel bir yılan beğendim, siyah-sarı desenli bir Asya Pitonu yavrusu. Almadan önce bu yılanın bakımı hakkında herşeyi öğrenmek isterim. Aldıktan sonra birşeyi yanlış yapıp sonra üzülmektense herşeyi öğrenene kadar beklemeyi tercih ediyorum. Bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Gördüğüm kadarıyla yılanlarla ilgili ileri düzeyde bilgi sahibi arkadaşlar var aramızda. Tekrar teşekkür ederim.

img

lucretia

17 yıl 11 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam Lucretia, istediğin yılan türü ilerde sorun yaratır çünkü büyük yılanlar grubuna giriyor küçük halini belki sevimli bulmuş olabilirsin ama ileriyide düşünmen lazım bu yılan 3-4 m olduktan sonra bakabilecekmisin en önemlisi yer sağlıyabilecekmisin şimdilik 1 m lik bir akvaryum yeter ama ilerde belki bir odayı ayırman gerekecek tabi yılana iyi bir şekil ve koşullarda bakmak istiyorsan eğer almayı düşünüyorsan detaylı bilgiler veririz ben döküman yollarım ama düşün yinede,, daha küçük yılanları tercih etmeni tavsiye ederim,,,snakehunter,,,

Snakehunter, Acaba size ulaşabileceğim bir msn adresiniz var mı? Soracak pek çok sorum var. Bana asya pitonunun en fazla 2 metre olacağı söylenmişti, 3-4 metre ise bence de çok fazla.

img

lucretia

17 yıl 11 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

snakehunter a katılıyorum büyüyünce sorun çıkarabilir o zaman belki bakamayacak duruma gelebilirsin

img

tr00ler35

18 yıl 11 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ