Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Yılan Sağlık ve Bakımı

Mesaj Ekle

BİLGİ

ARKADAŞLAR BEN BİR YILAN BAKMAK İSTİYORUM,BU DAHA İLK DENEYİMİM OLUCAK.FAKAT NE CİNS ALICAĞIMI BİLMİYORUM.BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.BEN KÜÇÜK BİR CİNS İSTİYORUM.HE BİDE BANA BİRAZ YILAN BAKIMINDA BİLGİ VERİRSENİZDE SEVİNİRİM.HİÇ BİRŞEY BİLMİYORUM.NASIL VE NEKAR SÜREDE BESLİCEM.BENİM BİR AKVARYUMUM VAR, BALIKLARI SATIP İÇİNDE YILANCIĞIMI BESLİCEM,İÇİNE NASIL BİR DEKORASYON YAPMALIYIM. ...İLGİLENEN HERKEZE TEŞEKKÜRLER...

img

erkoly

18 yıl 2 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

dostum ilk defa bakacaksan ve ufak bir tür istiyorsan ball python bakabilirsin hem sakin ve bakımı kolay hayvanlardır akvaryumun boyuna gelince çok ufak olmadığı sürece yani 50 cm nin üzerinde olması gerekiyor yemek ise ufakken 4 veya 5 günde bir ufak hamster verebirsin büyüdükçe süre uzar. veiçine ise yavru iken kağıt havlu veya yumuşak halı parçası 9 aydan sonra ise ince kum koyabilirsin akvaryumun bir tarafı ıslak diğer tarafı kuru oluyor içine dal parçası koyabilirsin en önemli sorunda sıcaklık olayı her yılanın yaşam koşulları farklıdır ball python için 26 ila 33 derece arasında olması gerekiyor lütfen yerli türler almayın çünkü ülkemizin dengesini yok etmekteyiz...saygılarımla.....

img

gvr1923

19 yıl 5 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam, senin sorularına benzer bir iki arkadaşa bilgi verdim biraz önce onlara bir göz at,öğrenmek istediğin başka bir şey olursa yine yazarsın