Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

Acil Yardım Minik Kedi Yavrular

Dün akşam sokakta kutu içerisine bırakılmış 4 tane kedi yavrusu buldum daha küçükler sürekli myavlayıp duruyolar bende acıyıp eve aldım fakat hiç bişey yemiyolar içmiyolar kedi bakımından hiç anlama sadece biris yiyor okadar ağzlarına tıkmaya çalıştım olmadı süt koydum olmadı napıcam bilmiyorum neolur yardım edin ölücekler hayvanlar

img

iuysal

18 yıl 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba durum nedir? süt anne bulamadıysanız bana ulaşın lütfen. 05335502167

img

ilovia

19 yıl 10 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kuru mamayı su ile ıslat sonra yumuşar ve yerler:)

img

ync

18 yıl 6 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

biberon al kitty milk yada gimborn kedi sütü al henüz küçüklerse çişlerini ıslak pamukla oralarını ogarak sen yaptıracaksın kakalarınıda aynı şekilde karınlarına masaj yap sıcak bi yün kazak altlarına koy cereyanlı serin yerlerde tutma

img

selin1000

17 yıl 11 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar, İlk öncelikle onlar dışarıda kalmanın korkusu ile hala şoktadırlar ve uzun süre bir şey yememiş iseler hali ile yavru oldukları için neyin ne olduğunu bilmiyorlardır. :) Bu arada diğer arkadaşım biberon al falan demiş de şunu unutmayın hiç bir hayvan biberon ile beslenmez böğle bir şey yoktur!... (Biberon ile beslenme sadece hayvan dostlarımıza işkencedir.) Sana tavsiyem ; en yakın süper markete git ve LaCat ıslak Tavuklu Ciğerli olanını tercih et ve al. (Balıklı falan alma kokusunu algılıyamazlar çünkü daha ufaklar. Balıklı 2,3 Aylıklara tavsiye ederim.) Bu mama tahminen 1,5 YTL civarındadır ; bunu al ve direk mamayı aç önlerine koy ve yiyeceklerine eminim. Hemen yemeseler bile 3 saat içinde mama bitmiş olur. Dene görürsün :) Bu mama yı 2 defa al ve bitirsinler , ondan sonra önüne ne koyarsan yiyeceklerdir. :) Onlara iyi bak. Bye Bye

img

naymanli

19 yıl 1 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşım kediler ne oldu hala yaşıyolar dimi

img

alpaslax

19 yıl 9 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ