Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Yılan Sağlık ve Bakımı

Mesaj Ekle

ÇOK ACİL

BANA ACİLEN BALLPİTONU LAZIM YAVRU OLMASI DAHA İYİ OLUR BU YILANDAN BİR KAÇ KİŞİ İSTİYOR FİYATI NEDİR BİRDE TÜRKİYENİN YILANLARINI ANLATAN BİR KİTAP LAZIM snakehunter benim işe biraz el at sende ball piton vardı hala duruyormu ! [email protected] acil cevap bekliyorum bu yılanı ençok sirk cambazı istiyor engeç 15 gün içinde almamız lazım

img

lider1

17 yıl 11 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam lider1 bende ball piton yok ama türkiye herpetolojisi ile kitap isimleri verebilirim Prof.Dr.İbrahim BARAN ; Türkiye amfibi ve sürüngenleri ( tubitak yayınları ) , Türkiye herpetofaunası , Türkiye sürüngenleri 2. cilt yılanlar , Doç.Dr.Bayram GÖÇMEN ; HERPETOLOJİ , BU KİTAPLAR EN İYİLERİ AMA (TÜRKİYE AMFİBİ VE SÜRÜNGENLERİ) HARİCİNDEKİ KİTAPLARI KİTAPÇILARDA BULMAN ÇOK ZOR DERS KİTAPLARI OLDUĞU İÇİN ANCAK ÜNİVERSİTELERİN KİTAPLIKLARINDAN SATIN ALABİLİRSİN ,,,[email protected],,,

çok teşekkür ederim yardımın için ama bu ballpitonu nerden bulabilirim

img

lider1

17 yıl 11 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ali Demirsoya ait Yaşamın Temel Kuralları sürüngenler atlasıda işini görebilir. ancak şu tübi,tak yayını baran hocanın kitabını özellikle tavsiye ederim. bilim tekniğin son sayılarında sipariş formu olabilir

img

vipera

19 yıl 10 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ball piton için asilergenoğluna bi sor