Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

aranızda kedigene üye biri varmı acaba

arkadaşlar hayatını kurtarmak sitediğim bi kedi sırf sitenin üyelik sistemi yüzünden sokağa gidiyor lütfen üye olan arkadaşlar bu başlığa yazabilirlermi bi ricam olucak acil

img

sevgiyuvası

19 yıl 3 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tamam arkadaşlar istemiyorum varsın sokağa gitsin bizene dimi teessüfler kedigen yönetimine ve mesaj atıpta cevpa alamdığım herkese

img

sevgiyuvası

ÖZEL MESAJ

slm sanırım yanlış anlaşıldı ben kedi vermek değil kedigende sokağa atılmak üzere olan bi kediye kucak açmak istediğimi bildirmek için ve de siteye bir türlü üye olamadığımdan mesaj attığım kişilerdende cvp alamadığımdan bu başlığı amak zorunda kaldım ama sevindirici bi gelişme olmuş ve kedicik yuva bulmuş çok sevindim ama insanların üye olması bu ilanlara cevap yazması engellendiği sürece o kediciklerin şansı dahda azalıyor yazık

img

sevgiyuvası

ÖZEL MESAJ

selam benim üyeliğim var.eğer sahiplenmeyi düşündüğünüz başka bir kedi olursa ben yardımcı olurum.bu siteye çok sık bakmıyorum,mail de atabilirsiniz. [email protected]

img

o_k_k

19 yıl 7 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

teşekkür ederim çok saol ekledim :)

img

sevgiyuvası

ÖZEL MESAJ

BEN YANLIS ANALAMISIN VE SIZIN YAZINIZI YANIS YANSITMISIM GALIBA KEDIGENE :( BENIMDE SAHIPLENDIRMEK ISTEDIGIM 2 TEKIR YAVRUM VAR.EVDE AYRICA 3 KEDIM OLDUGU ICIN DAHA FAZLA EVDE TUTMAM MUMKUN DEGIL MALESEF :( MAİL ADRESİM [email protected] istersenız bana maıl atarsanız sevınırım

img

alara22

17 yıl 11 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ