Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

hangi marka kum almalı söyler misiniz lütfen?

Merhaba, iki aylık bir kedim var ve ikimiz de acemiyiz. Silikon ve kimyevi kumların zararlı olduğunu duydum. Kakasının kediciğimin ayaklarına bulaşmamasını sağlayan ve sağlık yönünden güvenli kum hangisidir, ne marka kedi kumu almalıyım? Kedi dostları bana akıl verirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

img

carson

18 yıl 1 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben Lucky Cat tavsiye ediyorum.

ne koku,ne yapışma.ve kürekle alırken de dağılmıyor.midesi hassas kedi sahipleri için gayet uygun :)

kristal kedi kumlarını hiç denemedim,gerek görmedim.bundan çok memnunum.

img

o_k_k

19 yıl 7 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar, İlk öncelikle kum olarak ben fazla fark görmüyorum ama yinede Lucky Cat arkadaşımında tavsiyesi gibi öneririm ama bir ikinciside kumu koyduğun kap , kutu vs. O kutunun özellikle kedilerin yaşlarına göre satılanları var onlardan almanı tavsiye ederim , çünkü her yaşın kullanımı ayrıdır. Kedi dışkısını kapatmak isterken rahatlıkla kapatabilsin ve o kap ona zorluk çıkartmasın :) Eğer kapatmada zorlanır ; kap içinde rahat hareket edemez ise patilerine bulaşır. :) Bu konuda bu kadar söğleyebilirm. Kolay gelsin. Kedinize iyi bakın. Bye Bye

img

naymanli

19 yıl 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bence alice marka kum kullan hem tozsuz hem kil içermiyo pislikler topaklaşıyo temizlemesi çok kolay hemde uygun 10 kilosu 10 ytl

img

alpaslax

19 yıl 9 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

alice ultra kullanıyorum çok memnunum topaklaşan kum tavsiye ederim

img

minikkk

18 yıl 7 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben dr. sacchi diye bir marka kullanıyorum sizce nasıldır bu marka

img

stansbury

16 yıl 9 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben alice ya da slica kullanıyorum çok memnunum..en iyisi kristalize kum kullanmak...temizliği çok kolay oluyor...kokuda yapmıyor...

img

zehramelek

16 yıl 7 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ