Hepsievcil

Kuş Forumları > Kuş Türleri Sağlık ve Bakım

Mesaj Ekle

Cennet Papağanı Çift Seçimi

1 erkeğim var ve 2 dişi kardeşi...birde bundan 1 karın önce doğan 1 dişi kardeşi var. Bunlardan biriyla çifleştirirsem doğacak yavrular Nolmal olrmu ?

img

revive

17 yıl 11 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

dostum normallikten kastın sakatlık ise bu kuşlarda daha doğrusu hayvanlarda öyle özellik yoktur gönül rahatlığıyla bırakta kuş hangisini istiyorsa onu seçsin korkma sakatlık olmaz

img

bimuve

20 yıl 1 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba benim ile iletişime gerçermisiniz. Önemli mevzu. 535 285 0666 [email protected] .

img

emsey

19 yıl 1 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ARKADAŞLAR CENNETPAPAGANLARI İLE ALAKALI AKLINIZA GELEBİLECEK HER TÜRLÜ İÇİN www.zavk.com ve [email protected] (site suan tekrar yenileniyor giremeyebilirsiniz sonra tekrar denemeyi unutmayin.) Romanyalı Büyük Cennet Papağani üreticilerinden Romanyalı çift ile sohpetlerde onlara bakın nasıl sorular yöneltildi ve nasil cevaplar alindi. Texas taki onemli Cennet Papagani ciftliginden cennet besleyicilerine gelen oneriler hepsi www.zavk.com adresinde = cok şeyi bu siteden ögreneceksiniz = By -=[EMSEY]=-

img

emsey

ÖZEL MESAJ

merhaba revive.ben istanbuldan orj.jumbo ve yerli muhabbet kuşların üreticisiyim. bende bir kaç çiftimde aynı zamanlarda doğmuş kardeş çiftlerim var yavrularda ne sakatlık nede ufak boy çıkıyor gayet güzel veriyor cennet kuşu ve diğer cinslerde aynıdır ama kardeş çiftin yavrularını yine kardeş çift yaparsa belki problem olabilir belki diyorum. bimuve arkadaşımın dediği gibi gönül rahatlığı ile bırakmanı kuş hangisini isterse onu seçsin korkman gerek yok birşey olmaz. saygılar.

img

mumit

18 yıl 10 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar bana ulaşmak isterseniz telefon numaram. 532 306 15 96 Emrah - emsey yazarı.

img

emsey

ÖZEL MESAJ

sevgili revire arkadaşım erkek ve dişi cennetim var diyorsun cinsiyetini nasıl öğrendim bana söylermisin benim şeftali yüzlü cennet papağanım var çift alıcam ama cinsiyetini bilmiyorum

img

termelikerim

16 yıl 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ