Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Sürüngen Genel

Mesaj Ekle

SEMENDER ARIYORUM!!!

ARKADAŞLAR SEMENDER ARIYORUM.BEDAVA VEREBİLECEK OLANINIZ VARSA CEVAP YAZSIN!PARA İLE VEREBİLECEK OLANINIZ VARSA FİYAT VE ŞEHİR BELİRTİN!BANA MSN DE ULAŞABİLİRSİNİZ.MSN HER ZAMAN AÇIK. [email protected]

img

ismailbucgun33

17 yıl 9 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ismailbucgun33 arkadaşım msn ye giremiyorum sana sözverdim ama söylemiştim yakalaya bilirsem olmadı bulamadım çok fazla balık ve kurbağa vardı sanırım yem olmuşlar ilk fırsatta göndericem banada lazım agustosta yalovaya gidicem kesin vardır yolun buralara düşerse beraber yakalarız belki.

suan elimde 2 tane var para fln istemiyorum yeterki ii bakilsin mmsn den ulasirim sana sehir istanbul

img

glasseye

19 yıl 3 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende istiyorum banane banane banane

img

kizimdost

18 yıl 9 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşım ben yakın bi zaman yazlığa gidicem ortda kesin vardır ama şehir belirmemişsin oyuzden tam bişey söyliyemicem . istbuldaysan bulabilirsem getiririm . .....saygılarımla.....

ARKADASLAR SIRF KENDI ZEVKINIZ ICIN O HAYVANLARI DOGALARINDAN KOPARIP BIR YERE MAHKUM ETMEK NE KADAR DOGRU.ORADAN BURADAN TOPLAYIP O HAYVANLARI BESLEMEK O HAYVANI SEVMEK DEGILDIR.EGER GERCEKTEN SEVIYORSANIZ O HAYVANLARI DOGALARINDA IZLEMELISINIZ.

img

pythonst

17 yıl 9 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Beyler ne iş? Avcılığamı başladık yoksa toplama siparişe mi? Kafeslerde veya akvaryumlarda doğan hayvanların beslenmesinin gerektiğini biliyorsunuzdur da ben yine de bir hatırlatayım dedim. Yaptığınız iş ahlaki olarak da yasal olarak da suçtur. Av hayvanları ve zararlılar dışında doğada toplama veya öldürme yapamazsınız. Bunu demeye de gerek yok, hepiniz yetişkin aklı başında insanlarsınız. Bakıyorum her kes birden seferber olmuş, ben bulurum ben yakalarım, öteki diyor bende isterim. Beyler resmi prosedürü geçtim, yazık hayvanlara yazık yazık.. "pythonst" doğru söylüyor bırakın hayvan ekndi dünyasında yaşasın..

img

kertenkeleci

19 yıl 1 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

nasıl özgür hayvanları toplayıp satmayı düşünebiliyorsunu???bu bencilce bişey..bırakın yaşasınlar doğada!!! nooluyor size yaa!!!!

img

şilacık

19 yıl 7 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar istanbuldan semender vermek isteyen varsa gönül rahatlığıyla bana verebilirler, benekli leopar ve japon semenderi besliyorum, bilgi ve tecrübeye sahibim. [email protected] adresinden 7/24 ulaşabilirsiniz. Hatta istanbuldaysanız ben gelir alırım, sizde uğraşmadan bakmakta zorlandığınız semenderinizi emin ellere teslim edebilirsiniz :D

img

kralmurat

15 yıl 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ