Hepsievcil

Kedi Forumları > Kayıp Kediler :(

Mesaj Ekle

erkek van kedisi bulduk!

Yaramaz bir Van kedisi bulduk!
İki üç yaşlarında bir Van kedisi o. Kısırlaştırılmış erkek. Bir hafta kadar önce Feneryolu’nda bulduk. Ne yapacağını bilemez halde ağaca tırmanmaya çalışıyor, fakat bir türlü beceremiyordu. Çareyi eve almakta bulduk. Veterinere göre ancak bir haftadır sokakta. Belli ki gezip tozmayı seviyor. Bizim balkondan iki kez bahçeye atlamayı başardı, Tekir kızımıza kötü örnek oldu. Biz çok sevdik onu ama gerçek sahibini bulmalı, onu evine kavuşturmalıyız. Gören, bilen varsa lütfen 0536 512 47 02 no’lu telefonu arasın.

http://i66.photobucket.com/albums/h263/midramble/kayipkedi1.jpg

img

midramble

17 yıl 9 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

DÜNYALAR GÜZELİ BU HAYVAN İNANILMAZ. TEBRİK EDERİM BU GÜZELLİK KARŞISINDA ONU KENDİNİZE SAKLAMAYIP SAHİBİNİ BULMAYA ÇALIŞTIĞINIZ İÇİN. EMİNİM ÇOK ÜZÜLÜYORLARDIR. BENİM KEDİM KAPIMIN ÖNÜNDEN KOMŞULARIMIN YANINDA BİR ARABAYA ATILIP GÖTÜRÜLDÜ. PLANLI PROĞRAMLI BU KAÇIRMA EYLEMİNİN SONUNDA UMARIM İYİ BAKIYORLARDIR DEMEKTEN BAŞKA BİRŞEY GELMİYOR ELİMDEN. ÇILDIRMADIM ÜZÜNTÜDEN AMA ŞANS ESERİ. HALA BİRİ BANA ONU GETİRSE DÜNYALARI VERMİŞ OLUR... Kİ SİZ DE UMARIM `BEYAZIN` AİLESİNE O DÜNYALARI VERECEKSİNİZ. ÇOK İYİSİNİZ. SEVGİLER. İYİ ŞANSLAR.

img

cattsss

17 yıl 1 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ