Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

KEDİNİZ İÇİN PİRİNÇ PATLAĞI EV YAPIMI

İçindekiler 1 bardak pirinç gevreği 3 tatlı kaşığı margarin ya da sıvı yağ 2 fincan tam yağlı süt Hazırlanışı Sütü orta ateşte ılıtın. Ilık sütü pirinç gevreğinin üzerine dökün ve gevreğin sütü emmesini bekleyin. Ardından yağı karışıma ilave edin ve karıştırın. Hamur haline gelen karışımdan misket büyüklüğünde toplar yapın ve alüminyum folyo serilmiş bir tepsiye topları dizin. 120 derecede 10 dakika süre ile pişirin. Soğuduktan sonra servis edin. Artan topları cam kavanozda saklayabilirsiniz. Afiyet Olsun !

img

alpaslax

19 yıl 9 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben denedim ve kedime verdim muhteşem bir zevk alarak yiyiyolar bu topları..... besin değerince pek zengin deil ama yinede arada sırada ödül olarak vermek lazım hem sizin için hem de kedileriniz için deişiklikler...................

img

alpaslax

ÖZEL MESAJ

elimde daha bir sürü tarif var... onlarıda deneyip bu forumda paylaşıcam................ ayrı bi başlık açmıım dedim migrosta whiskas 800 g kuru mamalar indirime girmişş.. ayrıca kitekat konserve mamalarda %30 indirimli satılıyo bilgilerinizeeee

img

alpaslax

ÖZEL MESAJ

çok sağol bunu en kısa zamanda deneyebilrim.başka ilginç tariflerin varsa memnuniyetle okuyabiliriz :)

img

kurabiş

17 yıl 10 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

daha ilginç tarifleri denedikçe sizlerle paylaşıcam ama bunları yerken çok eyleniyooo

img

alpaslax

ÖZEL MESAJ