Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Yılan Sağlık ve Bakımı

Mesaj Ekle

1.5 senedir beraber yaşadığımız hazer yılanımız gecen sabah öldü.

1.5 senedir beraber yaşadığımız hazer yılanımız gecen sabah öldü. oldukça sağlıklı hareketli idi, bir gün önce elimde kıpır kıpırdı ölümüne anlam veremedik sabah ters dönmüştü boy 130cm di basından geriye 30-40cm kadar bir bölgede alttarafında siyahlaşma mevcuttu. başkada bir belirti yoktu. bir kaç gün önce yuvasındaki taşlari değiştirmiştim (ama herbirini sade su ile yıkayarak koydum) ama bu sefer ilk kez taşların altına gazete kağıdı koydum temizlemesi kolay olsun diye öldüğü sabah baktıgımda da gazete islanmıstı acaba gazetemı onu etkiledi diye düşündük ama nedenını anlayamadık. Üzgünüz evdeki yokluguna alışamadık ben evde olduğum sürece hep salık kalırdı eşimde alışmıstı. yine düşünüyoruz ama böyle bir son olmasından korkuyoruz. (Burak bizi tanımışsındır umarım, artık başını ağrıtamıycaz HALİME&SAVAŞ) İstanbul /tuzla

img

voynai

18 yıl 10 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

gerçekten çok üzüldüm yılana ne kadar ilgili ve sevgili olduğunuzu ben biliyorum keşke ölmeseydide başımı çook çook ağrıtsaydınız ,

selam herkese arkadaslar.beni hatırlıycaksın voynai seni pztesi aramıstım yılanınızı kaybetmenize cok uzuldum bassaglıgı dilerim,fırsatın oldugunda bana kısın nasıl kertenkele buldugun hakkında biseyler yazarsan sevinirim bide duman terbiyesi konusunu cok merak ettim saygılar.bana setrakeryazi@superonline adresindende ulasabilirsin

img

sata

17 yıl 11 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ