Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

2 tane imac marka satılık hamster kafesi(hamsterlarla beraber)

1)imac marka 3 katlı çarkı suluğu evi tünelleri ve bir tane siyah patileri beyaz 4 aylık erkek hamsterla beraber hamster ball uda vericem(hamster ball u çok seviyo) 80 ytl 120 milyona aldım 2 ay önce hala taksitlerini ödemekteyim.. 2)imac marka iki katlı çarkı suluğu evi ve tünelle beraber bir tanede kahverengili dişi hamster 30 ytl 3)bir tane bej rengi erkek hamster 5 ytl kafeslerin hiç bir hasarı yok... bir iki güne kadar resimde ekliyeceğim... istanbulda oturuyorum istanbul içinden kişiler irtibat kurarsa sevinirim msn im [email protected]

img

tiny_

18 yıl 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm ben imac marka hamster kafesine ve bir hamsterrına talibim fakat ben zonguldak taım nasıl olacak kkiiii?????? off yaaa

içinde hamster olmasaydı yollardım ama hamsterla yollayamam :(

img

tiny_

18 yıl 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar diğer hamsterlarım sahip buldu birtek bu kaldı bu güzel kızımız 2 aylık 2 numarada anlattığım kızım ve kafesi :)

img

tiny_

18 yıl 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yalnız arkadaşlar ciddi alıcıysanız ekleyin tmm alıcam ayır diyip 2 gün sonra ben yeni hamster aldım falan demeyin. isteyene msn den daha fazla resim yollarım

img

tiny_

18 yıl 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hamster erkek 2 aylık ve çok uysal :)

img

tiny_

18 yıl 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

2 katlı kafes 25 milyona düştü daha indirim yapmam arkadaşlar

img

tiny_

18 yıl 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar isteyen olursa kafesleri hamstersızda verebilirim ama fiyatta değişiklik yapamam

img

tiny_

18 yıl 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

iki aylık erkeğin fiyatı ne kadar?

img

hayallerim

18 yıl 4 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar kafeslerde hamsterlarda verilmiştir ilgilenenlere teşekkür ederim

img

tiny_