Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Sürüngen Genel

Mesaj Ekle

bukalemun arıyorum...

Arkadaşlar merhaba,bu siteyi yeni keşfettim ve hemen üye oldum. Ben sürüngenlerden sadece bukalemunlarla ilgileniyorum,2 ay kadar besledim ve hayran kaldım... Aramadığım yer kalmadı diyebilirim,haftasonu bi yerden haber bekliyorum...Bukalemun satan veya vermeyi düşünen arkadaşlardan haber bekliyorum... mail adresim: [email protected]

img

nowhere

17 yıl 9 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

2 ay kadar besledikten sonra ne oldu???

Ben bukalemunumu kıbrısta kaldığım zamanlarda besledim, uçakta türkiyeye kaçak yollardan getirmek istemedim ve doğal hayata bıraktım...

img

nowhere

17 yıl 9 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende oğluma yavru bukalemun almak istiyorum.fiyatı hakkında bilgisi olan varmı?yardımcı olursanız sevinirimii

img

burakpainter

17 yıl 7 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bukelemun arayan arkadaşlar bende bir tane var.isterseniz irtibata geçin lütfen.mail adresi verirseniz size ulaşabilirim...

img

cancan1982

17 yıl 6 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

rkadaşım ben isterim ama nerde oturuyodunuz bide bunlr ne yer sıcaklığı nasıl kourucam fiyat olarak en fazla 50 ytl verebilirim lutfenbu fiyat ver çok istiyorum ben ist. da kavacıktayım uskudarda buluşa biliriz hemen pazartesi gelebilirim .....msn : [email protected] hep açık(hafta içi sa.4den akşam 11kadar açıktır,haftasonuda sa.akşam 5den 12kadar açıktır bekliyorum szi .............

Arkadaşlar, lütfen, oynamayalım bu hayvanların hayatlarıyla. Bukalemunlar evde beslemek için değiller, esarete dayanamazlar, yaşatamazsınız. Hayran kaldım istiyorum, oğluma hediye edicem istiyorum, merak ettim istiyorum. Böyle basit şeyler için, hayvanlar hayatlarından oluyor. Lütfen teşvik de etmeyelim insanları bukalemun beslemek adına. Saygılarımla; The King of "REPTILE"s

meraba arkadaşlar ben bu siteyi yeni keşfettim. Ben bir bukalemun arıyorum yardıncı olursanız sevinirim. İZMİR

Arkadaşlar izmirde balçova agoranın karşısında pet shop war.orada 2 tane bukalemun satıyorlar şuan.satılmadan edinin derim.ben alıcam ama araştırdım beslenimi çok zor :( vazgeçtim denilebilir.ölürse falan çok üzülürüm.en iyisi doğal yaşamında yaşaması...saygılar

img

thumper

16 yıl 5 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bukalemun arayanlar hangi yaşta isterseniz sipariş üzerine doğadan alınıp size teslim edilir