Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Kaplumbağa

Mesaj Ekle

ugur27

selam bedava kaplumbağa veren arkadaş var mı? gaziantepteyim bana yazın [email protected] yada bu bölüme yazın

img

uğur27

19 yıl 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

En fazla 10 YTL'lik kaplumbağayı bedavaya getirmeye çalışıyorsun.Nasıl bakmayı düşünüyorsun?Kaplumbağa beslemek pahalı bi hobidir.10 YTL veremiyorsan hiç girme bu işe. 

img

_city35_

19 yıl 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm.Gaziantep de kaplumbağamı bulamadın yoksa paradanmı kurtulmak istiosun.Eğer 2. ise kaplumbağalar ztn 10 milyon fln ve kaplumbağayı aldıktan sonra en az 100 mlyonluk harcama yapman gerekio zaten..

img

black_sky

19 yıl 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba Uğur27, Öncelikle kaplumbağanın yaşam alanını Momo''nun yazdığı referans linklere bakarak hazırlamanı tavsiye ederim. Sonra da petshoptan ısrarla kaplumbağa iste. Petshop yoksa (ki büyük şehir, muhakkak vardır) Balıkçıdan her gün gidip ısrarla iste. En sonunda bıkıp kurtulmak için getiriyorlar. Deneylerle sabittir.

img

saynur

19 yıl 1 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yanlız o zaman bir tane değil, birkaç tane getirecektir ve kapluşları alan diğer kişiler onlara bakabilecek mi bilmiyoruz:( petshopçuya buranın adresini de versin yanında:))

img

momo

19 yıl 4 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Burada hiç meraklısı yok. Ben 4 milyona aldım. Herkes balık alıyor. Adam ne yapacaksın tosbağayı, balıklar var ya dedi alırken. Zaten 3 tane getirmiş. Onları da nasıl bakacağını bana soruyor.

img

saynur

19 yıl 1 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benim parayı düşündüğü felan yok burda kaplumbağa bulmak zor.ama başka yerden de bulamadım ne yapacağım

img

uğur27

19 yıl 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ