Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

dergi için içerik desteği

Merhaba arkadaşlar, Derneğimiz bünyesinde faaliyet gösteren Hayvanları Koruma Koordinatörlüğü`ne bağlı olarak bir süreli yayın çıkarmayı planlamaktayız. Baskı adedi birinci etapta 10.000 adet olacak ve baskı Ankara, istanbul, İzmir, Eskişehir, Bursa ve Konya`da belirlenecek adetlerde ücretsiz olarak dağıtılacaktır. Dergi içerik olarak toplumun dikkatinin çekilmesi gereken ve konuya duyarlılığı arttıracak hayvanlar ile ilgili haberlerden, her ay bir hayvan barınağının tanıtımından, hayvanların bakımı ve sağlığı ile ilgili ropörtaj ve makalelerden ve her ay bir ırkın ayrıntılı tanıtımından oluşacaktır. Dergimiz reklamlarla finanse edilecek ve daha öncede belirttiğim gibi ücretsiz dağıtılacaktır. Reklamlardan elde edilen gelir dağıtım ve basım maliyetleri çıkarıldıktan sonra sahipsiz hayvanların bakımı için kullanılacaktır. Dergimize içerik yardımında bulunmak isterseniz [email protected] adresine yazılarınızı ve çalışmalarınızı gönderebilirsiniz. Gösterceğiniz ilgili için şimdiden çok teşekkür eder, herkese iyi çalışmalar dilerim. Rauf Özgen Doruk Yaşantı Derneği (26-012-156)

img

raufozgen

17 yıl 9 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben istanbuldayım ve yapıcağınız dağıtımın istanbul ayağını gönüllü olarak üstlene bilirim. tanıdığım bir çok hayvan sever ve petshop var. avrupa ve asya yakalarında gerek sokakta ilgilenenlere gerek ise pet shoplara dağıtım yapabilirim. teşekkür ederim ahmet alpaslan çankaya

img

alpaslax

19 yıl 9 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ