Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Yılan Sağlık ve Bakımı

Mesaj Ekle

satılık ball piton arıyorum.........

arkadaşlar elinde ball pitonu olupta satmak isteyen varsa alabilirim.satmak isteyen arkadaşlar bana fiyat verirlerse sevinirim. tel:0536 987 27 44 mail:[email protected] KARŞIYAKA/izmir

img

baykus1018

18 yıl 8 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam dostum bende hala var. hemde seninkinin kız kardeşi ama biraz sorunlu daha önce sattığım bütün insanları ısırıyor ve geri geliyon ve iki arkadaş hatta paralarını bile geri almadılar bende izmirdeyim ve 300 ytl istiyorum bilgin olsun

img

gvr1923

19 yıl 5 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm dostum bi hayvanı görsek nasıl olur boyu filan yaklaşık kaç cm.zarar verici bi şekildemi ısırıyor çokmu saldırgan.ozman bende sana söyliyim kafamdakini yılanı görelim anlaşırsak 250 ytl dede anlaşalım uyarmı kardeşim sana.saygılar hoşcakal

img

baykus1018

ÖZEL MESAJ

dostum ben konak tayım hafta sonu görebilirsin ısırma konusunda ben yokken yani alıp gidiyorlar daha sonraki zamanda ısırıyor bana hiç saldırmıyor yanımdayken kimseye saldırmıyor sattıktan sonra yapıyor o eylemi bir hafta albinoyla beraber kaldılar ikis birbirine saldırmadı gördüğüm kadarıyla fiyata gelince ne kadar aldığımı sen biliyorsun asil bana kaça sattığı ise sanada ona sattı verdiğim fiyat sondur bilgin olsun.. saygılarımla.........

img

gvr1923

ÖZEL MESAJ

gvr1923 kardeşim sen bulunduğun yerin açık adresini,tel nonu ve ismini bana mail at yada burdan yaz.bide tarif ediver bulunduğun yeri hafta sonu bi aksilik olmazsa görüşelim,tanışalım.saygılarımla-hoşcakal

img

baykus1018

ÖZEL MESAJ

gvr1923 kardeşim sen bulunduğun yerin açık adresini,tel nonu ve ismini bana mail at yada burdan yaz.bide tarif ediver bulunduğun yeri hafta sonu bi aksilik olmazsa görüşelim,tanışalım.saygılarımla-hoşcakal

img

baykus1018

ÖZEL MESAJ

dostum tel:0505 3981645 cumartesi 09 ile 12 arası ve 15 ila 17:30 arası boğaziçi i.ö. okulundayım onun haricinde evdeyim benim oraya gelmek istiyorsasn bayraklıdan çaymahalle gültepe dolmuşuna bindin mi gültepe son durakta ta buluşabiliriz. saygılarımla .....

img

gvr1923

ÖZEL MESAJ

slm gvr1923 senin yılanın ısırma problemi olduğu için vazgeçtik dostum senin yılandan.yinede teşekkürler.eğer tekrar karar dğiştirme durumumuz olursa haberleşirz.hoşcakal.saygılar arkadaşlar elinde ball pitonu olupta satmak isteyen varsa alabilirim(ISIRMAYAN VE İZMİRDE OLAN).satmak isteyen arkadaşlar bana fiyat verirlerse sevinirim. tel:0536 987 27 44 mail:[email protected] KARŞIYAKA/izmir

img

baykus1018

ÖZEL MESAJ