Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Amerika Ciklet Balıkları

Mesaj Ekle

Kac Balık ALMALIYIM LUTFEN YARDIM

Arkadaslar benım suanda 3adet akvaryumum var... 2sınde Tatlısu canlı doguran tropikal balıklar var(Molly fln) 1inde Tatlı su kefalı var... Ben 2 Akvaryumumdakı balıkları bırlestırıcem ve 1 akvaryum bosta kalıcak(75*35*35). Bu akvaryumun seyır zevkını yuksek yapmak ıcın Çiklit ve onunla yasıyan balıklar koyucam(daha once cıklet besledım ve cogalttım yanı aslen bılgılıyım) ama benım sıze sorucagım bu buyukluktekı bır akvaryuma hangı cınslerden kac tane koymalıyım ve tavsıye edıcegınız balıkların yaklasık olarak fıyatları nelerdır... Tesekkurler...

img

sercani

17 yıl 8 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Dostum okuyan çok cevap yok anlaşılan.Herneyse akvaryumun ufak bişi.Bence en ufak boylarından 3-4 milyonluklardan 3yunus 3 sarı prenses al derim.ama bunlar büyüdükçe balık sayını azaltman gerekecek zira yunus 20 cm olmakta.Benim buna yakın bi akvaryumum var içinde 40 tane besliyom:) ama yarın 1 metrelik akvaryum alıcam. Ayrıca şunu da belirteyim bu aralar tetra türlerine acayip merak sardım.Sürü haline bitkili bir akvaryumda çok hoş duruyorlar bunu da bi düşün derim.Ama cichlidler kadar dayanıklı değiller.iyi ve sağlıklı balıklar..

img

fatih2405

18 yıl 9 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Yardimin icin sagol ama bugun babam 20tane yeni dogmus ciklit geyirdi... Anne babası sarı oldugu ıcın yanı babamın tarıfınden yola cıkarak sarı prenses sanırım ama daha cok kucukler o yuzden anlasılmıyor... Arkadasım bu balıklar ne kadar sure sonra 2cm olurlar bu konuda bi bilgin varsa ve paylasirsan sevinirim ayrica sen hangi yemi kullaniyosun kucuk balıklara... Simdiden tesekkur ederim...

img

sercani

17 yıl 8 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ