Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Yılan Sağlık ve Bakımı

Mesaj Ekle

Yardım edin arkadaşlar ....

Merhaba dostlar ben bir yılan almaya karar verdim sizce yeni başladığım için ball python iyiymidir ? ve nerden alabiliriz burdaki arkadaşlar asil diye birisinden bahsetmis kimdir oo tam olarak kaç paraya mal olur hepsi . Bide ball laar saldırganmıdır ısırılarmı ?? ne yerler kaç haftada bi yerler bunlar hakınnda lütfen bilgi virn ....

img

ballpython

17 yıl 8 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

valla dostum ball python en iyisidir ısırmaz milyonda bir ısırır sen nereden arıyorsun hang şehir asil izmirde bu havnı istanbuldada bulabilirsin pet shoplara bakman gerekir. ama ilk önce buradaki arkadaşlardan ve yabancı sitelerden bilg alma gerekir araştırmadan alma hem canlıya hem kesene zarar verirsin besleyen diğer arkadaşlarn msn leri al yardım ederler burada öyle terbiyesiz arkadaşlar yok saygılarımla....

img

gvr1923

19 yıl 5 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

dostum ben istanbuldayım burdakı petshoplara bakıcamda hani kazıklanmaktan korkuyorum :) bize ball diye baska bi sey gecirmesinler :) ya bide dostum bu ne kadara patlar maliyet olarak terrayum flan ve 1 hafatda birmi yemek yiyorlar pythonlar sanırım vazla buyumuyorlar yılan 200$ varmı dostum ? Bu arada msn adrsim bu [email protected] bu konuda bilgili arkadaslar beni eklerlerse sevinirim .

img

ballpython

17 yıl 8 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ