Hepsievcil

Sürüngen Forumları > İguana

Mesaj Ekle

ıgu teraryum ısıtması

mrb arkadaslar forumlardan bayagı arastırmama ragmen tam olarak ıgu teraryumunun ısısını nasıl kontrol edebılecegımı bılmıyorum pet shopun bırıne sordum sera surungen lambası fıyat 50-60tlydı ısıtıcı kayada 40tlden baslıyo dedı acaba nasıl bı ısıtma kullanmalıyım onumuz kıs ek olarak ısıyı nasıl muhafaza edebılrım yardımlarınız ıcın cok tesekkur ederım msn den de konusabılırız saygılarımla [email protected]

img

pythonst

17 yıl 10 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

UV ampul zaten okadardır. ısıtıcı kayaya bence ihtiyaç yokk! (bence)ben kullamıyorum.ama armut şeklinde ampuller var.

kıs ıcın nasıl bır ısıtma kullanabılırım kırmızı ampul dıyolar ama florasanmı armut seklınde olanı kullanıyım teraryumum 1m.kullanmam gereken ısıgın markasını verebılırsenız sevınırım sanırım az ısık cok ısı vermesı lazım [email protected]

img

pythonst

17 yıl 10 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

infrared lambalar az ışık çok sıcaklık verir exo-terra da çeşit çok ama o markayı bulman zor. Sitesine de bi girip bak, incele derim. (www.exo-terra.com) Kablo ısıtıcılar da iyi onlardan da kullana bilirsin. Hatta mutlaka bi tane edin. Saygılar...