Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Yılan Sağlık ve Bakımı

Mesaj Ekle

onemlı konular

slm herkese oncelıukle sunu solıım satanın yazdıklarını yazmak ıcın onlıne oldum ve aynılarını okuyunca tamamen soke oldum dıebılırım 2.5 aydır beslenmeyen albıno burma pıtonum vardı her yolu denemıstım ama olmuyordu hayatı tehlıke basladıgı anda beyaz fare denedım ve ıkı gun once beslendı bende bayram ılan ettım bu mutlu hbrı herkesle paylasmak ıstedım ve dıkkat ettıgım bı konu beyaz fareler dıgerlerı gıbı yılanları ısırp koklamıyor korkutmuyorlar o yusden beslenme sorunu ceken yılanlara mutlaka beyaz farelerle denemeler yapmalıyıs bı konu daha, kımseye gonderme yapmak ıstemıyorum tabıkı ama suan samsundaım ve samsunda bı avusturya yılanı bulunmus ve sıtedekı arkadaslar tarafından kertenkeleyle beslemesı gerektıgı yazılmıstı bende burdakı bı petshopta 50 ytl`ye satılık avusturya yılanı gordum kabının ıcınde bı kertenkele var ve petshop sahıbı bırının yakalayıp getırdıgını ve satmak ıcın koydugunu belırttı bu sartlarda yasamıcagını ve salınması gerektıgını anlatmaya calıstım basarana kadarda devam edıcem saygılarımla...

img

asuman2

17 yıl 11 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ya işte sorma oluyo böyle vakalar. malesef kolay yoldan para kazanma sevdalısı tipler yılanları yada kertenkeleri yakalıyıp böyle satıyolar. o adama deki bu tür koruma altında ve yakalarlarsa seni ocağın söner billaha. böyle oluırmu olmaz ama sen genede bi dene bakim nolcak. beyaz fareyide küçümseme bence onun rengi beyaz ama yüreği karadır. erkadaşımın evinde bir şeritli engerek yedi. aç karnına neler yapabileceğini anlatamam sana. saygılarımla vipera

img

vipera

19 yıl 9 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam asuman2 insanın yılanı beslenmeyince nekadar stres yapıyo iyi biliyorum oyüzden gözünaydın mesajı yazıyim dedim

img

sata

17 yıl 10 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm sata cok saol zaten burdakı ınsanlar bu konuyu anlayabılceklerı ıcın paylastım bende ustumden yuk kalktı desem abartmıs olmam yanı ısallah kımse bu sorunu yasamaz bı daha herkese surungenlerıyle mutluluklar saygılarımla

img

asuman2

17 yıl 11 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba Asuman hanım...Bende Samsundayım...Sizinle irtibata geçmek istiyorum...Yılanları görmek istiyorum...

img

muzisyen55

17 yıl 1 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Mailim: [email protected] eklerseniz sevinirim...

img

muzisyen55

17 yıl 1 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

way samsunda neler oluyormuş haberim yok daha önce samsunda akvaryumcuda natrix tasellanın 15 ytlye satıldığını duydum gittim akvaryumcudan zorla aldım yılanı dereye saldım bana o akvaryumcuyu gösterin gidip o yılanıda alalım muzisyen55 ve asuman2 samsunda olduğuna göre o akvaryumcuyu bilirler haber bekliyorum : cep : 0546 725 83 15 msn : [email protected]

img

dark_hunter

15 yıl 7 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ