Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

kedim umarım trip yapıyordur.:(

merhabalar yine ben:) kedim büyüyene kadar sanıyrum sizlere rahat vermicez. bizimkini bu hafta sonu aşı olması gerekiyordu. bende cmt günü götürdüm veterinere faka bizim ki üşütmüş, anlamıyorum nasıl üşüttü, dr dior ayakları ıslak kalmasın, hiç öle bişi olmadı, pencereleri kontrol ediyoruz, uyurken üzerine bile bişi örüyorum. anlayamadı yani nasıl üşüttü, sonra ona iğne yaptı,antibiyotik verdi, sabah çeyrek akşam çeyrek, 10 gün boyunca o ilaçları içecek, dedi ciğerlerini sarmamış biz şimdiden önlemimizi alalım. zavallıcım okadar kötü oldu ki cmt, tepkisi uyudu. ertesi sabah hiç bişi yoktu,canavar gibiydi.bizim paşa hala hills yaş mama yiyor kuru mamaya geçemedik bi türlü, eve geldik baktık yemek yememiş, yaş mamaya burun kıvırdı, su içiyor deli gibi, sonra tavuk haşladık bayıla bayıla yedik, fakat bi tuhaf, asabileşmiş, kendini sevdirmiyor, arkasını dönüyor falan. sevecen kedimiz gitti, eğer hastalığıyla alakalı değilse adam bize trip atıyor. size bu anllattıklarım belki tanıdık gelir, bana tiolar verebilirsiniz. sevgiler

img

miutu

17 yıl 8 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Onu kuru mamaya alıştırmaya çalışın en iyisi gene kuru mama .Ben eskiden kızardım kedileri bile bisküvitle beslemeye başladık diye ama galiba doğru.Yaş mamanın içine bir miktar kuru mama katın yada bir takım değişik yöntemler bulmaya çalışın.Bazı kediler bu yemek işinde diğerlerinden daha zahmetlidir.Bu kadar küçük yaşta değişim geçirmesi enterasan.Benim bebeklikten itibaren asabi ve tırmıklayan yavru kedilerim olmuştu ama onlar hep ölelerdi ve hepte öyle kalmışlardır.Dokunulmaktan hoşlanmayan bazı kedilerin görünmeyen sorunları da olabiliyor içlerinde ağrıyan bir yerleri oluyor mesela bu yüzden hep asabi oluyorlar.Ablamın kedisi kendini sevdirmez hemen pençe atardı sonra içinden kocaman bir ur çıktı.

img

frozen

18 yıl 5 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

frozen tşk bugün mesaim yok, tüm akşamı onunla geçireceğim. Bakalım durumu nasıl. umarım ablanızın kedisi gibi bir olayla karşılaşmayız. kuru mamayla ilgili çalışmalarım olacak... sonuçtan haberdar ederim sizleri. görüşmek üzere

img

miutu

17 yıl 8 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ