Hepsievcil

Kuş Forumları > Muhabbet Kuşları

Mesaj Ekle

ERHANNNN ACİLL(TETRA YI BULDUM)!!!

Erhan, 250 mg lik tetra yı buldum, supervit.forte yi daha bulamadım şimdi elimde vitaform var bide tetra . nasıl kullanmam gerekli (süpervitforte yi bulana kadar bununla kullansam) bi mailinde tetra yı 4 /1 kapsül demişsin 4/1 ni alınca kalanını atayımmı her seferinde yeni bir kapsül mü açayım? birgün vitaform birgün tetramı vereyim . bugün başlamak istiyorum senden gelecek cevaba göre yardımların için teşekkürler.

img

nil70

19 yıl 2 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

TETRA isimli ilacı almalısın.yine yazdığım gibi 250mgr.lık olacak ve suyuna bir kapsülün 4/1 kısmını boşaltmalısın.2 gün sonra tekrar 4/1 ölçek ile suyunu yenilemelisin.antibiyotiktir ve iyi gelecektir. demiştin yani 2 gün o su kalacakmı sulukda??? 2 gün sonramı değiştiricem? yanlış birşey yapmak istemiyorum. inşallah buralardasındır erhan. iyi günler

img

nil70

ÖZEL MESAJ

slm.tetranın 4/1 ini bulman için önce bir kase al ve ardından kullanmakta olduğun suluğu 4 defa su doldur ve bu kaseye boşalt.daha sonra bir kapsülü aç ve içini bu kasede biriken suya boşalt ve karıştır daha sonra suluğu bu kaseden doldur .böylece 4/1 oranında yanılmamış olursun.evet su 2 gün kalsın ve kuşun bunu içtikçe mikrop vs. den arınacaktır. elindeki vitamini de 2 günün ardından kullanmaya başlayabilirsin.kuşunda kusma ve baş sallamalar olacaktır korkma bu tamamen ilacın tesiri ve tedirgin olma.bir sefer kullanman yeterli şimdilik.ardından dediğim gibi vitamine başla ve başka bir şikayetin varsa onuda yaz bu aşamada hallolsun.kolay gelsin.

img

erhan70

19 yıl 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mail attıkdan sonra burayı tekrar okudum. 4 de bir oranıyla bu tetrayı bir sefer verip elimdeki vitamini kullanayım . yanlız vitaformu ayın birinden beri her gün taze taze suyuna katıyorum. yetmezmi? burda bir keresinde bu vitaminlerin kuşların karaciğerine iyi olmadığını yazmışlardı çok ilaç vitamin yüklemeyeyim. birde süpervitforte yi bulup alıcam ya onu da kullanayımmı ve ne zaman (tetrayı bugün yapıp vericem ) vallahi yalan yok aynı zamanda birşey olur diye (kafa salar kusar dedin ya:( ) ödümde kopuyor. birşey olursa ne yaparım ben:( tekrar teşekkürler yardımların için

img

nil70

ÖZEL MESAJ

yok merak etmeyin size yolladığım mailde gerekli cevapları bulacaksınız

img

erhan70

19 yıl 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

nil70 yazdı :
mail attıkdan sonra burayı tekrar okudum. 4 de bir oranıyla bu tetrayı bir sefer verip elimdeki vitamini kullanayım . yanlız vitaformu ayın birinden beri her gün taze taze suyuna katıyorum. yetmezmi? burda bir keresinde bu vitaminlerin kuşların karaciğerine iyi olmadığını yazmışlardı çok ilaç vitamin yüklemeyeyim. birde süpervitforte yi bulup alıcam ya onu da kullanayımmı ve ne zaman (tetrayı bugün yapıp vericem ) vallahi yalan yok aynı zamanda birşey olur diye (kafa salar kusar dedin ya:( ) ödümde kopuyor. birşey olursa ne yaparım ben:( tekrar teşekkürler yardımların için
Slm tetra250nasil 250 nasıl kullanılır kuşun gözünde

img

Guest79068

7 yıl 6 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Şimdi 250 likit tetra250nasil nasıl kullanılır kuşun gözü kapalıdır da

img

Guest79068

7 yıl 6 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ