Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Sürüngen Genel

Mesaj Ekle

UV lambasına ihtiyaç duyanlara!!!!!!!!!!!!!

Elimde 9 adet UV lambası bulunuyor 18 W reptistar 59,5 cm UV-a ve UV-b üretiyor sürüngenler için gerekli olan D3 vitamini sentezi için ilgilenen [email protected] msn ekleyin yada mail gönderin yeter herkese saygılar.

img

necromancer34

17 yıl 7 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

18 w lık sylvania reptistar 6500K UV-a UV-b 45 ytl saygılar haberlerinizi bekliyorum.

img

necromancer34

17 yıl 7 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

Florasan mı, ampul mü lambalar? Var hala elinde di mi? En son 4 tane kaldı demiştin...

evet hala 4 tane var kalıcak sanırım onlar :)florasan şeklinde ampul şeklinde olanlar sadece amerikada var nedense buraya getirtemedim daha kullanışlı olabilir onlar bencede ama bendekiler florasan hem uv-a hem uv-b aynı lambadan sağlanıyor ve bazı arkadaşlar calcium içeren tozlardan bahsediyor bazı başlıklarda konularda gördüm ama unutulmamalı D3`ün aktif hale gelebilmesini sağlayan UVdir bu unutulmamalı evet diğer tozlarla besinlerle alınabilir ama asla aktif hale dönmez saygılarımla emailim [email protected]

img

necromancer34

17 yıl 7 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

18 w lık sylvania reptistar 6500K 1 ad.de benim elimde var ilgilenenler için [email protected] a mail atsınlar

img

hennessy

17 yıl 7 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ