Hepsievcil

Kuş Forumları > Papağanlar

Mesaj Ekle

EŞLEŞTİRMEK ÜZERE DİŞİ JAKO PAPAĞAN ARIYORUM

Selam, 9 yasinda erkek jakomu eslestirmek istiyorum. Ancak satin almak istemiyorum. Eger yasi uygun disi papaganiniz varsa ve düsünüyorsaniz karsilastirabiliriz. Papaganlar anlasirsa, eslestirme sürecinde bakimi ben yapabilirim. Ama sonrasinda çifti (sonuçta bu tür tek esli) yada basarili olursa yavru/yavrulari kim alir bunu ayrica konusmak gerekir. Istanbulda yasiyorum. Saygilar

img

cenkerc

17 yıl 6 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

9 yıldır Jako besliyorsunuz ve bu eşleştirmeyi düşünüyorsunuz şaşırdım doğrusu .Jakolar duygusal hayvanlardır böyle bir eşleme onların hayatını alt üst edip psikolojilerini bozabilir.Sonra çok ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz.Bu konuyu biraz daha araştırmanızız tavsiye ederim,üzülebilirsiniz sonra . İyi günler

sım bu yazdıkların çok saçma joko eşlendigin de ömürboyu onla eş kalır ayırdıgındada sitresegirer ve üzerinde hiç bir tüyü kalmaz sakın öyle bişe yapma bende eşli joko var ve yakın zamanda yumurta bekliyorum ve onları hiçbirşekilde ayırmam ayırısam onlarda tüylerini yolarlar sakın deneme sana birkardeş tavsiyesi alırsan ömürboyu onlar eşbırakacaksan düşün

:)) saçma mı aynı şeyleri söylediğimiz halde anlamadan saçma demişsin .Ben kısa ve özet olsun diye öyle yazdım ve dikkat edersen "bu konuyu biraz daha araştırmanızı tavsiye ederim " demiştim bilmem okuyabildiniz mi? Yazan arkadaş köpek çiftleştirmek gibi düşündüğü için böyle demiştim ama anlayamamışsınız .Hem madem jako besliyopsunuz eşcinsel eğilimler gösterdiklerini de biliyormuydunuz.Ama biliyorsunuzdur bu detaylara girmeye gerek yok değil mi. Kolay gelsin bol evcilli günler...

avcı09 yavru beklediğini yazmışsın, eğer sağlıklı yavru almakta başarılı olursan ve yavruyla ilgili başka bir planın yoksa (arkadaşa verme, evde besleme vs.) anneden ayrıldığında ben talip olabilirim:) Yavru Gri papağan arıyorum ama ithal gelen papağanları istemiyorum. Çok kötü koşullarda getiriliyorlar ve insanlar onları satın aldıkça daha çok geliyor, doğal hayatlarından koparılmalarına dayanamıyorum. Yerli üretim arıyordum, senin mesajını görünce dikkatimi çekti. Kuşlar konusunda deneyimliyim, dediğim gibi yavru almayı başarırsan ve birilerine vermek istersen ben talibim. [email protected] Burcu

img

zirzun

17 yıl 6 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

mesaj atmıştım ama gitmedi sanırım, tekrar yazıym. avcı09 ben türkiyede doğmuş gri papağan arıyordum, yumurta beklediğini öğrenince ilgilendim. Eğer yavru almayı başarırsan ve yavruyla ilgili başka bir planın yoksa ben talip olabilirim. Yurtdışından getirilmiş hayvanları alarak, yaptıkları eziyetlere destek olmak istemiyorum bu yüzden gözüm yerli üretimde. Papağanlar konusunda tecrübeliyim, dediğim gibi yumurta alırsan, yavru sağlıklı doğarsa ve başka bir planın yoksa(arkadaşa vermek, evde kendin beslemek) anneden ayrıldığında onu seve seve alırım. [email protected] Burcu

img

zirzun

17 yıl 6 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar şayet yavru alırsam salıklı ozaman ilan verib sizlere sunacagım yavruları

slm kardeşim papağan okulu sitede senin profilini okudum bana yardımcı olabilirsen sevinirim bende sultan papağanı var veteriner sitrese bağlı hastalık diyor sen bu konuda bilgin olduğunu okudum sizinle nasıl iletişime geçebilirim 0538 667 18 30 msj atarsan size dönerim saygılar

zirzun yazdı :
mesaj atmıştım ama gitmedi sanırım, tekrar yazıym. avcı09 ben türkiyede doğmuş gri papağan arıyordum, yumurta beklediğini öğrenince ilgilendim. Eğer yavru almayı başarırsan ve yavruyla ilgili başka bir planın yoksa ben talip olabilirim. Yurtdışından getirilmiş hayvanları alarak, yaptıkları eziyetlere destek olmak istemiyorum bu yüzden gözüm yerli üretimde. Papağanlar konusunda tecrübeliyim, dediğim gibi yumurta alırsan, yavru sağlıklı doğarsa ve başka bir planın yoksa(arkadaşa vermek, evde kendin beslemek) anneden ayrıldığında onu seve seve alırım. [email protected] Burcu

img

tatar414141

11 yıl 8 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ