Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Kaplumbağa

Mesaj Ekle

yardııımm

slm arkadaşlar bugun kaplunbagaba arkadaş almak için petshoplara gittim ama hiç kaplus yoktu.nese bende balık aldım we ısıtıcı aldım birinci sorunun ısıtıcı nın suyun içinde kalması geren yerinin yarısı suyun içinde kalabilio 30 derecelik bi açıyla koydum ama beni yine endiselendirio yarın hem oyle yatay koyunca gercekten cok yer kaplıo kucukleri warmı bunların yarın degiştiriyim bendeki yaklaşık 26 cm falan... ikinci sorum su balık aldım demiştimya kucuk bi japon aldım suya koydum we benimki cok geçmeden gördu we suanda deli gibi yakalamaya calısıo ama balık ondan kat kat hızlı yakalayabilcek gibi gözük müyo neyapsam ki ????

img

2na

19 yıl 1 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ya bide bi zararı olmaz dimi nebilim kılcık falan filan wardır bu balıklarda dimi batmasın .... benimki hala kovalıyo walla nolcak bilmiorum ya japon dolandırıo resmen anu akwaryumun içinde hehe bide biyan oncxe yese ii olur balıga acımaya başladım ..cıkarsam mı acaba yazık hayvana kacıp duruo nese

img

2na

ÖZEL MESAJ

ısıtıcının küçüğü var ben atman marka kullanıyorum suya tamamen yerleşebiliyor de semender falan alsaydın japonla pek yaşayabileceğini sanmıyorum yakalamıyor görsen bile sıkıştırırsa öldürebilir sonrada afiyetle yer. ama ii ki lepistes almamışsın onu kesin yerdi ben arada bi canlı lepistes atıyorumda

img

wicy

19 yıl 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

aa aslında aklıma bise daha geldi şimdi ben yeni bi kaplus alınca ikisinin yakalaması daha kolay olur heralde.ewet ewet su petshoplara gelsinde kaplus gidip alıyım..

img

2na

ÖZEL MESAJ

ben zaten yemesini istiorum wicy lepistes almadım çünki buyuklerdi ..japon ufaktı die onu aldım daha kolay yer die ama gel görki yakalayamıyo yahu yavas yüzen bi balık yok mu ondan alıyım he he

img

2na

ÖZEL MESAJ

neon yavaş yüzer melekte meleği yemeside kolay olmadı damızlık lepistes al doğuttur doğuttur yedir.

img

wicy

19 yıl 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ya iide ısı ayarının olduu ust kısım suyun dısında kalması gerekio diolar tamamen suyun içine sokmak ii bi fikir gibi gelmio

img

2na

ÖZEL MESAJ