Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Yılan Sağlık ve Bakımı

Mesaj Ekle

Yılan beslemek istiyorum, Nereden Alabilirim?

Bu açtığım ilk başlık olduğu için, bize bu fırsatı verdikleri için önce forumu kuranlara teşekkür ederim. Arkadaşlar ben 1 senedir internette yılan türlerini inceliyorum, yabancı sitelerden hangisi evcil bakıma en uygun diye araştırıyorum. Maalesef ne karar verirsem vereyim, istediğim yılanı getirtebilecek kimse tanımıyorum. Forum büyükleri bana Ankarada cites belgeli yılan bulabileceğim yer var mı söylemenizi rica ediyorum. Yurtdışından da getirebilirmişiz diye okudum, kimle görüşmem lazım acaba? Msnim [email protected], yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler.

img

mt7juans

18 yıl 3 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar, kararımı verdim:) Ball piton türü bir yılan almak istiyorum, kiminle irtibata geçebilirim acaba? Yalnız genç ve doğadan toplanmamış bir yılan almak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

img

mt7juans

18 yıl 3 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm çok sağlıklı,insanlara alışkın,ısırmayan elimde ball piton var boyu yaklaşık 65-70 cm boyunda satıyorum.izmir-karşıyakadayım fiyatı 500 ytl son fiyattır almak istersen verebilirim.satma sebebimde aralık ayında askere gideceğimdendir. irtibat için tel:0536 987 27 44 mail:[email protected] İZMİR-KARŞIYAKA

img

baykus1018

18 yıl 8 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kardes ıstersen elımde 1 m ball pıton var fıyat 250 dolar ırtıbat tel:05366109496

img

asuman2

17 yıl 11 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mt7juans kardeşim mail attım sana sende kısa zamanda mail atarsan sevinirim saygılar hoşcakal.

img

baykus1018

18 yıl 8 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Yılan beslemek istiyorum ball piton veya corn snake tercihimdir [email protected] mail hesabım

img

Yagiz2676

2 yıl 5 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ