Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

G O L D E N---Y A V R U L A R I

VETERINER HEKIM KONTROLUNDE İLK AŞILARI PARAZİT UYGULAMALARI VE TÜM SAĞLIK KONTROLLERİ YAPILMIŞ ANNE-BABA SECERELİ 45 GÜNLÜK ŞAMPANYA KIZIL SAFKAN GOLDEN RETRİEVER YAVRULARI ADRESİNİZE GÖNDERİLİR.VETERINER HEKIM AYBARS TUNALI 05356339747 ANIMAL PLANET VETERINER KLINIGI

fiatlarını öğrenmek ve resim görmek istiyorum mümkünse..

img

cc65

18 yıl 10 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ben cihan bu köpeklerin resimlerini görmek istiyorum ben mümkünse gönderebilirmisiniz

img

cihantopaloglu

19 yıl 10 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ben ihsan uslu istanbul üsküdardan resimlerini [email protected] adresine gönderebilirmisiniz acil golden yavru almayı düşünüyoruz beyaz olursa daha iyi olur fiyatla ve ödeme şekliyle ilgili de bilgi verirseniz sevinirim

img

ihsan34

16 yıl 11 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selm ben can yavrularin fotograflar1n1 gönderirseniz sevinirim [email protected] fiyatla ilgili bilgi verirseniz sevinirim.

img

vetcan

16 yıl 11 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba banada erkek lazım samsundan msn adresim samsunlu_nihat_1990@fiat konusunda ve gönderme şeklindede yardımcı olursanuz sevinirim

img

ninocan

16 yıl 8 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben talibim eniklerin birine yanlız erkek olaca ilgilerinrseniz sevinirim [email protected]

img

birtan43

16 yıl 7 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm aybars bey ben golden yavru arıyorum yer sorun deil yaklasık 2 aydır arıyorum degerlendirirseniz sewinirim

img

dozcan

16 yıl 6 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ben de yavru lara talibim [email protected]

img

beramazanoglu

15 yıl 8 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

KÖPEKLERİNİZDEN 1 ADET DİŞİ İSTİYORUM BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM LÜTFEN ONA ÇOK İYİ BAKACACIĞIMDAN EMİN OLUN BAHÇEMDE VAR EVE ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM [email protected] ADRESİNDEN BANA ULAŞABİLİRSİNİZ SAYGILAR =)

img

kanatsz

14 yıl 7 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ