Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

lütfen okuyun

öncelikle okuyan herkese teşekkür ederim... uzatmamaya çalışacağım... takriben 5 ay önce bir gece genç bir kedi balkonuma ordan da odama giriverdi.hayvanları çok sevdiğim için (küçüklüğümden bu yana annem kedilere izin vermiyordu) onun balkonumda yaşamasına izin verdim.ama yine de içeri alamıyordum..bi gün üç yerinden yaralanmış,çok çekti,veteriner iki yerine dikiş attı sol bacağıda çıkmış..o günlerin şımarıklığı ile artık eve de girip çıkıyor.şuan tavuk ciğeri yiyor,bazen de sosis...yaralı olduğu zaman kuru mama aldım ama yemiyor.yemek konusunda çok seçici ve kibirli... sorun şu;2 yavru ve bir genç kedi daha var aşşağı bahçede ve gel zaman git zaman onlarda bana alışmaya başladı...dahası 5 tane kaplumbağam,balıklarım var..bi iguana ve çocukluğumdan beri istediğim köpeği alıcam (umarım) ancak bu 4 kedi arkadaşla başetmekte zorlanıyorum.sırf benim kedinin aylık yemek masrafı en az 30 milyondu şimdilerde iyice bana alışan ve melun melun bakıp beni yüreğimden vuran 3 kedi daha.ya belki bazılarına göre bu çok para değil ama ben öğrenciyim.onların sağlıklı ve mutlu ama ucuz yiyebileceği bişiler,ne yapabilirim yardımcı olurmusunuz? yani,yemiyorum yediriyoruma döndü olay :) ama yine de mutluyuz :)

img

mavi_duvar

18 yıl 9 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yalnız bu kedilerin sayısı gittikçe artar biri gelir diğerini çeker böyledir dikkat et bence sora komşularla bozuşmayın :)

img

lantis

19 yıl 8 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ